OneMillionShop – sklep z płatnością kryptowalutami, którego potrzebowała branża

 
  
 

W świecie kryptowalut codziennie pojawiają się kolejne projekty ICO, które najczęściej swoją przygodę zaczynają od zebrania funduszy na realizację założonych celów. Na ich tle wyróżnia się OneMillionShop, czyli aktualnie funkcjonujący sklep, w którym użytkownicy mogą dokonywać płatności w kryptowalutach. Sklep jest jedną z platform Grupy One Million, która prowadzi tzw. „odwrócone ICO„, zaczynając od dostarczenia działających produktów, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo dla inwestorów.

 
Sejfik Pożyczki, Fundusze, Gotówka!
 

Jednym z głównych zastrzeżeń wobec branży kryptowalut jest to, że mają one głównie wartość spekulacyjną. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ istnieje niewiele platform, w których można dokonywać płatności kryptowalutami w wygodny i efektywny sposób. Problem ten już w 2015 roku dostrzegł zespół MillionCoin. Postawił jako cel rozpowszechnianie wiedzy na temat kryptowalut, poprzez promowanie waluty cyfrowej oraz uczynienie jej ogólnie rozpoznawalną i kojarzącą się z bezpiecznym, szybkim i ogólnodostępnym środkiem płatniczym.

W odróżnieniu od większości projektów, już na etapie ICO, zespół udostępnił działające produkty, w tym sklep OneMillionShop.com. W tej chwili na platformie można dokonywać zakupów w kategoriach takich jak: motoryzacja, elektronika, dom i ogród, media, usługi oraz nieruchomości.

Dla kogo jest sklep OneMillionShop?

OneMillionShop niesie korzyści zarówno dla tych, którzy chcą robić zakupy za kryptowaluty, jak i dla przedsiębiorców oferujących swoje produkty i usługi. Klienci mogą kupować tu produkty i usługi w konkurencyjnych cenach, bez potrzeby wymiany swoich kryptowalut na waluty fiat. Przedsiębiorcy zyskują nowe miejsce sprzedaży, które mogą przetestować przez 3 miesiące zupełnie za darmo. Mogą tym samym zaistnieć w świadomości zupełnie nowej grupy docelowej, jaką są użytkownicy kryptowalut. Co ważne, sprzedawcy mają wybór i mogą wybrać rozliczenia zarówno w kryptowalucie, jak i w tradycyjnych walutach, takich jak euro, dolar, funt i złotówka. Osoby wystawiające produkty nie ponoszą ryzyka kursowego, ponieważ podają kwotę, jaką chcą otrzymać w standardowej walucie, a ceny są przeliczane na bieżąco na kryptowaluty. Warto zwrócić uwagę również na dodatkowe możliwości, które daje program partnerski sklepu.

onemillionshop

Obecnie w sklepie można płacić w kryptowalutach takich jak BTC, ETH oraz LTC. W przyszłości dojdą tu kolejne metody płatności, w tym wewnętrzny token MON. Dla inwestorów stwarza to perspektywę zysków, w momencie, kiedy token kupiony podczas ICO zyska nowe zastosowanie. Oprócz wartości, którą token MON zyska w momencie wejścia na giełdy, jego wartość zbuduje również realna użyteczność….

 

 
msrise.com
 
 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Twitter20
Visit Us
Follow Me
YouTube0
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating