×

Sklep online w którym bez problemu zapłacisz kryptowalutą plus Ekosystem Crypto

Sklep online w którym bez problemu zapłacisz kryptowalutą plus Ekosystem Crypto


OneMillionShop – sklep z płatnością kryptowalutami, którego potrzebowała branża. Poznaj także cały ekosystem – ♨️ do crypto!


Prezentacja ekosystemu OneMillion i tokenu MONx – Adam Wachta – Dyrektor Handlowy – video z kanału You Tube Mike Satoshi
   
 

OneMillion to nie tylko innowacyjny marketplace, ale kilka połączonych ze sobą platform. Te platformy również przeszły rebranding. Poznajcie spójny Ekosystem, który jest zasilany Tokenem MONx:
OneMillion Partners – rozbudowany Program Partnerski
OneMillion Shop – marketplace z płatnościami w kryptowalutach
OneMillion Trading Systems – platforma do tradingu kryptowalutami
OneMillion Tokenize – platforma do tokenizacji biznesuW świecie kryptowalut codziennie pojawiają się kolejne projekty ICO, które najczęściej swoją przygodę zaczynają od zebrania funduszy na realizację założonych celów. Na ich tle wyróżnia się OneMillionShop, czyli aktualnie funkcjonujący sklep, w którym użytkownicy mogą dokonywać płatności w kryptowalutach. Sklep jest jedną z platform Grupy One Million, która prowadzi tzw. “odwrócone ICO” zaczynając od dostarczenia działających produktów, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo dla inwestorów.


WHITEPAPER ONEMILLION


https://www.millioncoin.io/files/whitepaper_pl.pdf


Czym jest token MONx, jaką ma użyteczność i co wnosi na rynek Blockchain


Token MONx został stworzony na bazie jednej z czołowych kryptowalut. Mowa tu o TRX. Stworzony przez Justin’a Sun TRON, daje możliwość przeprowadzania transakcji wewnątrz systemu o 200 razy szybciej niż proponowała do tej pory sieć Ethereum.

MONx nie jest kolejnym tokenem spekulacyjnym. To token potrzebny do wykonywania określonych ruchów w całym obszarze OneMillion.

Na platformie handlowej www.onemillionshop.com użytkownik będzie miał możliwość:

  • sprzedawać towary i usługi taniej
  • promować i reklamować swoje produkty
  • kupować towary unikalne oraz przedpremierowe

Najważniejszym krokiem jest integracja wszystkich platform w jeden kompletny ekosystem. Z myślą o przedsiębiorcach jak i osobach fizycznych docelowo będzie umożliwiał wyminę walut pomiędzy aplikacjami bez wymogu przesyłania ich pomiędzy portfelami giełd, kantorów i sklepów. Dzięki temu od użytkowników nie będą pobierane dodatkowe opłaty transakcyjne.Jednym z głównych zastrzeżeń wobec branży kryptowalut jest to, że mają one głównie wartość spekulacyjną. Jest w tym wiele prawdy, ponieważ istnieje niewiele platform, w których można dokonywać płatności kryptowalutami w wygodny i efektywny sposób. Problem ten już w 2015 roku dostrzegł zespół MillionCoin. Postawił jako cel rozpowszechnianie wiedzy na temat kryptowalut, poprzez promowanie waluty cyfrowej oraz uczynienie jej ogólnie rozpoznawalną i kojarzącą się z bezpiecznym, szybkim i ogólnodostępnym środkiem płatniczym.

W odróżnieniu od większości projektów, już na etapie ICO, zespół udostępnił działające produkty, w tym sklep OneMillionShop.com. W tej chwili na platformie można dokonywać zakupów w kategoriach takich jak: motoryzacja, elektronika, dom i ogród, media, usługi oraz nieruchomości.

Dla kogo jest sklep OneMillionShop?

OneMillionShop niesie korzyści zarówno dla tych, którzy chcą robić zakupy za kryptowaluty, jak i dla przedsiębiorców oferujących swoje produkty i usługi. Klienci mogą kupować tu produkty i usługi w konkurencyjnych cenach, bez potrzeby wymiany swoich kryptowalut na waluty fiat. Przedsiębiorcy zyskują nowe miejsce sprzedaży, które mogą przetestować przez 3 miesiące zupełnie za darmo. Mogą tym samym zaistnieć w świadomości zupełnie nowej grupy docelowej, jaką są użytkownicy kryptowalut. Co ważne, sprzedawcy mają wybór i mogą wybrać rozliczenia zarówno w kryptowalucie, jak i w tradycyjnych walutach, takich jak euro, dolar, funt i złotówka. Osoby wystawiające produkty nie ponoszą ryzyka kursowego, ponieważ podają kwotę, jaką chcą otrzymać w standardowej walucie, a ceny są przeliczane na bieżąco na kryptowaluty. Warto zwrócić uwagę również na dodatkowe możliwości, które daje program partnerski sklepu.

Obecnie w sklepie można płacić w kryptowalutach takich jak BTC, ETH oraz LTC. W przyszłości dojdą tu kolejne metody płatności, w tym wewnętrzny token MON. Dla inwestorów stwarza to perspektywę zysków, w momencie, kiedy token kupiony podczas ICO zyska nowe zastosowanie. Oprócz wartości, którą token MON zyska w momencie wejścia na giełdy, jego wartość zbuduje również realna użyteczność….


Produkty które możesz kupić w kryptowalutach na OneMillionRejestracje w ekosystemach platformy


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex