×

Przewiduj cenę Bitcoina! – zgarniaj za to kasę! Bonus od 1 do 100 €. Wielo – produktowy Fintech

Przewiduj cenę Bitcoina! – zgarniaj za to kasę! Bonus od 1 do 100 €. Wielo – produktowy FintechSwissBorg jest firmą Fintechową z Szwajcarii. W 2018 roku zebrała ponad 50 milionów dolarów podczas przeprowadzanego ICO. Jednym z produktów tej firmy jest aplikacja, dzięki której możesz przewidywać cenę Bitcoina i dostawać nagrody za poprawne wytypowanie kierunku kursu. Aplikacja ma już ponad 100 tys. użytkowników!
   
 

Zarabiaj darmowe bitcoiny


Każda udana prognoza daje ci punkty. Im więcej punktów zdobędziesz, tym wyższa twoja pozycja i szansa na wygranie części do pół miliona dolarów!Baw się dobrze i ucz się


Finanse nie zostały zaprojektowane z myślą o łatwości. W Swissborg ich misją jest pomaganie osobom na całym świecie w inwestowaniu w kryptografie z pewnością, zaufaniem i przekonaniem. Na ich karcie społeczności znajduje się unikalna i codzienna analiza bitcoinów. Zapoznaj się, aby uzyskać przewagę konkurencyjną.Swiss Finance + Technology Association (Swiss FinteCH) znajduje sięw centrum Szwajcarii. Stowarzyszenie jest neutralne, integracyjne i non-profit. Ponad 400 członków to osoby z różnych grup, które tworzą ekosystem (np. przedsiębiorcy, profesjonaliści, inwestorzy, decydenci itp.). Wspierają społeczność lokalnie i międzynarodowo, identyfikują i rozwiązują problemy oraz promują pozycję Szwajcarii jako wiodącego globalnego centrum FinTech. Dotyczy to w szczególności wydarzeń, oryginalnego przywództwa myślowego, popierania polityki publicznej, mentoringu i innych.Aktualnie można zarobić na kilka sposobów:


– Bierzesz udział w losowaniu nagród. Pomiędzy 20.000 najbardziej aktywnych użytkowników zostanie rozlosowane $500,000 w BTC
– Logując się codziennie i wykonując zadania dostajesz tokeny SwissBorg, za każde zadanie otrzymujesz odznaki, dzięki którym możesz dostać aż do 1750 CHSB o wartości $15
– Polecając bezpłatną apkę dalej – Ty oraz twoi poleceni dostajecie punkty oraz tokeny! ….oraz bonus w którym można wygrać ….100 €!


BONUS PROMOCYJNY! SWISSBORG ??


Darmowe od 1 do 100 € (losowo) natychmiast do wypłaty wraz z depozytem. Potrzebny KYC: dowód + selfie!
W ramach promocji za rejestrację konta oraz minimalny depozyt w wysokości powyżej 50€ w krypto lub walucie fiat otrzymasz darmowy kupon Bitcoin o równowartości od 1 do 100 €.
Wartość bonusu przyznawana jest dla każdego losowo. Swój depozyt oraz losową wygraną możesz od razu wypłacić. W najgorszym przypadku wypłacisz 51 € a w najlepszym?!….150€.


✔️ PROCEDURA DZIAŁANIA:


1.Pobierz aplikację SwissBorg App na Android/IOS.
https://join.swissborg.com/r/wieslaLSTA

2.Zarejestruj się podając swój numer telefonu oraz e-mail. Następnie w sms otrzymasz link do aplikacji SwissBorg w Google Play. Zrób weryfikację, po wpłacie około 50-55 $ otrzymasz ticket, zdrapkę do odebrania bonusu od 1-100 €.

3.Polecaj aplikację znajomym i otrzymuj jeszcze więcej bonusów!Moja “zdrapka” z darmowym bonusem już odebrana. Próbuj, może wygrasz 1, 10 lub 100 euro!TEAMBIURA 
 
Projekt "Asysty Inwestycyjniej" w postaci Zautomatyzowanego Tradera Do Zadań - Specjalnych!
 
Ekosystem z Traderem
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
1
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex