×

Pozwól, aby najnowocześniejsze sieci neuronowe zajmowały się całym Twoim handlem i generowały dla Ciebie zyski!

Pozwól, aby najnowocześniejsze sieci neuronowe zajmowały się całym Twoim handlem i generowały dla Ciebie zyski!


Handluj pomyślnie jednym kliknięciem

   
 

Misją w One Click Crypto jest zapewnienie najlepszej wydajności i prostej obsługi dla handlowców kryptowalut.

One Click Crypto to globalna firma zarządzająca inwestycjami, składająca się z protokołu obsługującego DeFi AI i aplikacji inwestycyjnej jednym kliknięciem. Jedno kliknięcie umożliwia bezpośrednie indeksowanie do najlepszych protokołów DeFi z dynamiczną realokacją zasobów między protokołami/strategiami obsługiwanymi przez wyrocznie danych obsługujące sztuczną inteligencję.

One Click Crypto zostało założone w Holandii w 2020 roku w celu podboju rynków wschodzących, takich jak zarządzanie nietradycyjnymi aktywami (kryptowalutami) za pośrednictwem aplikacji Web2.1, która obejmuje boty handlowe AI, integrację Binance/CRO/Kraken, przywracanie równowagi, stop-loss, portfel web3, NFT, powiadomienia e-mail/telegram i nie tylko.

Wizją One Click Crypto jest stać się pionierem CeDeFi, jednocząc inwestorów detalicznych i instytucjonalnych w pozornie prostej platformie dla wszechstronnych inwestycji w kryptowaluty i Web3, w całości zasilanych przez sieci neuronowe i uczenie maszynowe.

Rozwijaj swoje kryptowaluty jednym kliknięciem.

Zespół One Click Crypto składa się z przedsiębiorców z doświadczeniem w zakresie rozwoju produktów web3, naukowców zajmujących się danymi i technologów. Łączymy najlepsze talenty z zapleczem produktowym, finansowym i technologicznym (AI + blockchain)


One Click Crypto na – TOKEN2049 — Londyn, 2022 r.


Ważne! Podczas rejestracji w bocie One Click Crypto, zostaniemy dodani do listy oczekujących. Po kilku dniach otrzymamy info o tym, że możemy się zarejestrować i korzystać z tradingu na platformie.


Rejestracja w One Click Crypto

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex