Pozwól, aby najnowocześniejsze sieci neuronowe zajmowały się całym Twoim handlem i generowały dla Ciebie zyski!


Handluj pomyślnie jednym kliknięciem

   
 

Misją w One Click Crypto jest zapewnienie najlepszej wydajności i prostej obsługi dla handlowców kryptowalut.

One Click Crypto to globalna firma zarządzająca inwestycjami, składająca się z protokołu obsługującego DeFi AI i aplikacji inwestycyjnej jednym kliknięciem. Jedno kliknięcie umożliwia bezpośrednie indeksowanie do najlepszych protokołów DeFi z dynamiczną realokacją zasobów między protokołami/strategiami obsługiwanymi przez wyrocznie danych obsługujące sztuczną inteligencję.

One Click Crypto zostało założone w Holandii w 2020 roku w celu podboju rynków wschodzących, takich jak zarządzanie nietradycyjnymi aktywami (kryptowalutami) za pośrednictwem aplikacji Web2.1, która obejmuje boty handlowe AI, integrację Binance/CRO/Kraken, przywracanie równowagi, stop-loss, portfel web3, NFT, powiadomienia e-mail/telegram i nie tylko.

Wizją One Click Crypto jest stać się pionierem CeDeFi, jednocząc inwestorów detalicznych i instytucjonalnych w pozornie prostej platformie dla wszechstronnych inwestycji w kryptowaluty i Web3, w całości zasilanych przez sieci neuronowe i uczenie maszynowe.

Rozwijaj swoje kryptowaluty jednym kliknięciem.

Zespół One Click Crypto składa się z przedsiębiorców z doświadczeniem w zakresie rozwoju produktów web3, naukowców zajmujących się danymi i technologów. Łączymy najlepsze talenty z zapleczem produktowym, finansowym i technologicznym (AI + blockchain)


One Click Crypto na – TOKEN2049 — Londyn, 2022 r.


Ważne! Podczas rejestracji w bocie One Click Crypto, zostaniemy dodani do listy oczekujących. Po kilku dniach otrzymamy info o tym, że możemy się zarejestrować i korzystać z tradingu na platformie.


Rejestracja w One Click Crypto

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex