17 kwietnia 2024

Potrzebujesz wyników w zyskownych transakcjach na kryptowalutach?! Wykorzystaj do tego pięć – najlepszych narzędzi!

3 min read
   
 

Nowoczesne technologie w postaci Blockchain, Bitcoin, Defi czy też NFT to niewątpliwie tematy, o których w ostatnich miesiącach rozmawia się coraz więcej nie tylko w gronie zagorzałych fanów kryptowalut. Kryptowaluty wkroczyły również do mainstreamu, a w Chinach już testowany jest już cyfrowy Juan oparty o technologię blockchain. Mimo to, największe emocje budzą jak zawsze zyski, które można dzięki tym technologiom uzyskać. Poniżej kilka rozwiązań, które sprawią, że w konfrontacji z rynkiem będziemy mieli znacznie większe szanse na lepsze wyniki. Opisywane tu rozwiązania, zostały stworzone i udostępnione na platformie – SkyRocket.trade.

 
 

Trailing Stop Loss/ Stop Loss kroczący

Celem większości przedstawionych tutaj oraz stworzonych przez SkyRocket.Trade narzędzi jest lepsza ekspozycja na zyski wraz z zachowaniem dużego poziomu bezpieczeństwa podczas naszego tradingu. Taki jest właśnie cel korzystania z Trailing Stop Loss’a, dzięki któremu zrozumiemy również działanie innych narzędzi takich jak SkyRocket Buy czy Sell.

Aby dowiedzieć się więcej oraz jak prawidłowo ustawić Trailing Stop Loss zapraszamy do artykułu:
https://bitcoin.pl/skyrocket-lekcja-2-stop-loss-kroczacy/

SkyRocket Buy

Ciekawe okazje na rynku krypto zdarzają się praktycznie każdego dnia. Przypadkowa sprzedaż dużej ilości coinów przez “grubasa/wieloryba” czy panika trwająca tylko przez bardzo krótki okres czasu, może być świetną okazją – jeżeli jesteśmy w stanie ją wykorzystać. Oczywiście okazje na tańszy zakup danego coina możemy wykorzystać ze zleceniami zakupu typu limit, jednakże podejmujemy ryzyko, że cena spadnie znacznie niżej niż zakładaliśmy.

Więcej informacji o SkyRocket Buy znajdziecie w dedykowanym artykule.
https://bitcoin.pl/skyrocket-lekcja-3-jak-kupic-kryptowalute-nawet-kilkadziesiat-taniej-od-planowanego-poziomu-zakupu/

SkyRocket Sell

Dzięki SkyRocket Sell sprzedamy nasze aktywa po lepszej cenie niż w przypadku zleceń typu limit. Jest to również ciekawa alternatywa dla wcześniej wspomnianego Trailing Stop Loss’a, ponieważ pozwala na aktywację zlecenia Stop Loss’a kroczącego w wyznaczonym przez nas momencie. SkyRocket Sell oprócz tego, że może zapewnić nam dodatkowy zysk w stosunku do stosowania samego zlecenia sprzedaży to w przypadku gwałtownego wzrostu ceny aktywa (chociażby tak zwanego Pump&Dump) może przynieść nam nawet kilkuset procentowe zyski w bardzo krótkim czasie.

O dokładnym działaniu SkyRocket Sell dowiecie się tutaj: https://bitcoin.pl/skyrocket-lekcja-4-sprzedawaj-korzystniej-dzieki-funkcji-skyrocket-sell/

 
MOONCE SPACE
 

Take Profit i Stop Loss w tym samym czasie

Dzięki możliwości ustawienia Take Profit i Stop Loss w tym samym czasie możemy spać spokojnie, mimo iż rynek krypto jest aktywny 24/7. Zadowalające nas zyski zostaną zrealizowane, a w przypadku gwałtownych spadków uruchomi się Stop Loss – same profity.

Boty

Nowością na platformie SkyRocket Trade są boty tworzone w we współpracy z, wielokrotnie nagradzaną (zdobywca Benzinga Fintech Award) i znaną również ze świata finansów tradycyjnych, firmą Exeria. Dzięki tej współpracy dla użytkowników platformy SkyRocket.trade dostępne jest ponad 20 botów działających w różnych strategiach, parach kryptowalutowych oraz inwestycjach długo- i krótko-terminowych.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex