Porównanie inwestycji w złoto i kryptowaluty

   
 

Przy wyborze miejsca inwestowania współczesny człowiek staje przed trudnym wyborem: z jednej strony są to klasyczne opcje inwestycyjne (złoto, papiery wartościowe, nieruchomości), a z drugiej kryptowaluta, której popularność w całości rośnie. świat.

W Golden Way jak nikt inny znamy specyfikę rynku złota. Dlatego przygotowaliśmy porównanie kryptowaluty i złota.

Stabilizacja:

Kursy kryptowalut są często niestabilne: rynek kryptowalut przeżywa wzloty i upadki, a cena monety Bitcoina może osiągnąć zarówno rekordowo wysoki, jak i niewiarygodny spadek w ciągu jednego dnia. W ciągu ostatniego miesiąca cena Bitcoina spadła o prawie jedną trzecią.

 

EDUKACJA - PRAKTYKA - AUTOMATYZACJA - GOLDENWAY!

   
300_300_pl.gif
 

Złoto pod tym względem jest znacznie stabilniejsze: od dziesięcioleci nie było ostrych wahań kursu walutowego. Co więcej, w czasie kryzysu ceny złota tylko rosną. „Kiedy czasy naprawdę stają się niepewne, a niepokój rośnie, złoto jest nadal bezpiecznym atutem, do którego należy się udać” – powiedział Jim Wyckoff, starszy analityk w Kitco Metals.

Wymienialność:

Możesz płacić kryptowalutą na wielu zasobach online, wymieniać ją na inne waluty, ale jeśli wyłączysz Internet, wszystkie Twoje oszczędności pozostają w wirtualności. Ale kiedy wychodzisz na zewnątrz, jest prawdziwy świat.

Złoto jest aktywem materialnym. Możesz go mieć przy sobie, schować do sejfu lub sejfu bankowego. Można go łatwo sprzedać w dowolnym banku, sklepie jubilerskim, a nawet w wirtualnym wymienniku i otrzymać gotówkę na swoje konto bankowe.

Perspektywa długoterminowa:

Czy kryptowaluta potanieje, czy wzrośnie jej emisja, czy całkowicie zastąpi walutę państwową? Nikt nie wie.

Ale jedno jest pewne: złoto pozostanie cenne przez bardzo długi czas, ponieważ oprócz wartości ekonomicznej jest również bardzo poszukiwane do celów przemysłowych. Daje to właścicielom złota spore możliwości.

Jeśli chcesz zainwestować w realny, wymienialny i jednocześnie zawsze cenny aktyw, to złoto będzie Twoim wyborem.

 

EDUKACJA - PRAKTYKA - AUTOMATYZACJA - GOLDENWAY!

   
300_300_pl.gif
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex