23 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Plusy i minusy korzystania z botów kryptowalutowych

3 min read


Zalety trading botów:

  • Automatyczne systemy stały się istotną częścią świata kryptowalut z wielu powodów. Oczywiście nie każdy inwestor korzysta z nich, ale wielu lubi mieć je w swoim ekwipunku, gdy nie może przebywać w zasięgu komputera.
  • Zalety korzystania z botów handlowych są dość oczywiste. Automaty do handlu krypto są wydajne i pozbawione emocji. To duża różnica między botami a prawdziwymi traderami, którzy często dają się ponieść emocjom, gdy widzą zwycięską passę, lub boją się wykonać ruch, jeśli stracą trochę pieniędzy.
  • Boty nie polegają na emocjach, ale na zasadach, które wprowadzili im handlowcy. Dlatego nie boją się tego, co może się zdarzyć, ani nie podejmują niepotrzebnego ryzyka tylko dlatego, że uważają, że są niezwyciężeni. Zamiast tego monitorują rynek i reagują tylko wtedy, gdy zostaną spełnione niezbędne warunki.
  • Kolejną dużą zaletą jest to, że boty są szybkie, jeśli chodzi o wykonywanie transakcji. Nie stracą okazji ani przez sekundę, ale natychmiast zareagują. Ich zdolność do wykonywania transakcji natychmiast zwiększa szanse tradera na osiągnięcie zysku.
  • Ze względu na zmienność kryptowalut, czas reakcji jest bardzo ważny, a jeśli trader się zagapi, może stracić sporą część swoich pieniędzy. Boty eliminują ten problem.
 
ROBOINVESTING
 


Trading boty – ich wady:

  • Oczywiście nie są one doskonałe. Istnieją pewne problemy z ich wykorzystaniem, takie jak trudności z ustawieniem odpowiednich parametrów, jeśli użytkownik nie ma doświadczenia. Podanie niewłaściwych reguł i pozwolenie automatowi na wykorzystanie swoich własnych pieniędzy może mieć tragiczne skutki dla stanu portfela.
  • W końcu pamiętaj – boty zapewnią automatyczny handel kryptowalutami, ale tylko w zakresie instrukcji wydanych przez ciebie. Nie będą myśleć same, nie zmienią taktyki na własną rękę. Zrobią to, co im każesz, więc musisz zastanowić się, jakie może być najlepsze podejście – to ty poniesiesz konsekwencje ewentualnych błędów w założeniach.
  • Oczywiście najlepszym sposobem zapobiegania temu jest monitorowanie ich wydajności, ale jest to raczej wada, ponieważ nie można całkowicie pozostać poza rynkiem. Nie wspominając już o tym, że boty do handlu krypto mogą stanowić niebezpieczeństwo z racji faktu, że zarówno boty, jak i giełdy, na których one działają, są scentralizowane. Podczas gdy hakerzy nie mogą wiele zrobić samemu blockchainowi, wielu może łatwo zaatakować giełdę lub bota.


Jeśli akceptujesz to ryzyko, pozostaje ci tylko zapoznać się z moją listą zawierającą prawdopodobnie najlepsze boty do handlu kryptowalutami. Zaczynajmy.

 
LUPAGROUP
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex