17 kwietnia 2024

Odrzuć obawy – realizuj marzenia!

3 min read
   
 

uwierz w siebie mysl pozytywnie

Kiedy martwimy się, nasz umysł staje się niespokojny, a niepokój może doprowadzić człowieka nawet do choroby, nie wspominając o tym, iż realizacja naszego pragnienia staje się bardzo odległa. Musisz nauczyć się panować nad swoim umysłem, bo dzięki temu zdobędziesz spokój i radość. Niektórzy ludzie tak bardzo potrafią pogrążyć się w zmartwieniu, że zapominają iż martwienie się nic nie daje, a zamartwiając się marnują swoje życie. Więc zamiast martwić się powinni pomyśleć nad przyczyną swojego smutku, nad problemem, który sprawił, iż zaczęli się martwić i skoncentrować całą swoją uwagę nad rozwiązaniem obecnej sytuacji.

Działanie i szukanie rozwiązań to jedno, lecz nieodzownym elementem jest również nawyk utrzymywania w swoim umyśle pozytywnych myśli. Myśl pozytywnie, bo to pomoże ci nakierować twój umysł na osiągnięcie upragnionego celu. Nikt nie osiągnie niczego wartościowego pogrążając się w zmartwieniach.

Uwierz w siebie, myśl pozytywnie i pracuj nad zdobyciem tego czego pragniesz!

Postaw sobie cel i nie myśl o tym ile jest przeciw za tym, iż nigdy nie uda ci się go zrealizować. Otwórz się na myślenie o tym jak możesz go osiągnąć. Musisz mieć jasno określone marzenie, wierzyć w jego spełnienie całym sercem, a pieniądze się znajdą.
Możesz mieć wszystko, co zechcesz musisz tylko rozbudzić w sobie boskie moce, które w tobie tkwią, a następnie wyrobić sobie właściwe nastawienie oraz świadomość Twoje pragnienia, są jak nasionka, które musisz zasiać i następnie pielęgnować poprzez wizualizację swojego celu. Pragnij nieustannie tego, o czym marzysz.

Musisz być nastawiony na zdobywanie wszystkiego, co najlepsze, jeżeli w twoich myślach przeważały będą wyobrażenia o niedostatku, wtedy możesz być pewien, że go otrzymasz! Wyobrażaj sobie moment spełnienia twojego marzenia. Poczuj się tak jakby twoje cele już się ziściły. Twoje myśli i wyobrażenia poparte WIARĄ I DZIAŁANIEM są w stanie przybrać rzeczywistą formę w świecie materialnym

Artykuł pochodzi z serwisu Albercik.pl -darmowe artykuły.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!