×

Odkrywaj, odwiedzaj nowe strony internetowe oraz zarabiaj bez inwestycji za pomocą eBesucher

Odkrywaj, odwiedzaj nowe strony internetowe oraz zarabiaj bez inwestycji za pomocą eBesucher

   
 


Na eBesucher zarabiasz na surfowaniu po Internecie, a także na czytaniu e-maili reklamowych. Wszystko, czego potrzebujesz to urządzenie podłączone do internetu. Udział jest bezpłatny i refinansowany przez ich partnerów reklamowych. Gdy tylko zbierzesz punkty bonusowe o wartości 2 euro lub więcej, możesz zażądać wypłaty przez PayPal lub przelew bankowy (SEPA). Transakcja zostanie zrealizowana w ciągu 7 dni. Zarejestruj się już dziś i zarabiaj prawdziwe pieniądze! Strona jest w języku niemieckim, na dole ich platformy możesz sobie przełączyć na inny język lub tak jak ja, zainstalować sobie wtyczkę np. w Firefox która tłumaczy dowolny język na nasz ojczysty.


Jak mogę zarabiać pieniądze w Ebesucher?

Jeżeli chcesz zwiększyć swoje zarobki i zarobić prawdziwe pieniądze w sieci WWW – może dla Ciebie w tym pomóc Ebesucher – bez konieczności samodzielnego inwestowania. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić strony internetowe ich sponsorów: za pośrednictwem automatycznego strumienia, przez e-maile reklamowe lub baner reklamowy, który jest skierowany do twoich zainteresowań. Udział w programie jest bezpłatny i możesz zacząć od razu. Nie musisz nic kupować ani niczym handlować. Zarejestruj się i skorzystaj z ich wieloletniego know-how w dziedzinie marketingu (platforma została uruchomiona w 2002 roku). Zacznij zarabiać dodatkowe dochody, tak jak to robi wielu innych członków eBesucher.
Na Ebesucher możesz być Użytkownikiem który zarabia przeglądając witryny lub możesz być Reklamodawcą i efektywnie się zareklamować


Ebesucher dostarcza najnowsze informacje i prezentuje najlepsze strony internetowe. Od 2002 roku ugruntowali swoją pozycję na arenie międzynarodowej i są uważani za największą tego typu usługę w krajach niemieckojęzycznych. Myślisz o zakupie reklamy i pomnożeniu popularności swojej strony internetowej? Pozwól aby Ebesucher pomógł Twojej firmie lub witrynie w rozwoju i przyciągnięciu uwagi, na jaką ona zasługuje.

Reklamodawcy przyciągają w Ebesucher tysiące odwiedzających – zapewniają ukierunkowanych odwiedzających po bezkonkurencyjnych cenach! Pokaż swoją witrynę światu i reklamuj się na ich surfbar , rezerwuj banery reklamowe poprzez kampanie kliknięć lub wysyłaj ekskluzywne i spersonalizowane e-maile reklamowe do użytkowników!


Ukierunkowany Ruch Reklamowy

Swoim partnerom reklamowym oferują szeroki wachlarz opcji, co pozwala im dotrzeć do określonej grupy odbiorców. Z eBesucher sam decydujesz, kto odwiedzi Twoją stronę internetową!

Oprócz kierowania geograficznego użytkownicy mają do dyspozycji szereg tak zwanych filtrów odwiedzających. Dzięki temu mogą filtrować ruch zgodnie z używaną przeglądarką, systemem operacyjnym, rozdzielczością ekranu lub szybkością połączenia. Platforma potrafi dostarczać niepowtarzalny targeting, a liczbę pozyskiwanych gości można kontrolować z uwzględnieniem pory dnia.

Umożliwiają reklamodawcom wysyłanie zainteresowanym użytkownikom e-maili reklamowych w bardzo przystępnej cenie i wysokiej jakości. Z odbiorcą można skontaktować się za pomocą osobistego adresu i można łatwo tworzyć i dowolnie modyfikować swój e-mail reklamowy za pomocą edytora poczty. Każdy płatny e-mail reklamowy zostanie przeczytany przez ich użytkowników.

BTP na platformie to standardowe punkty z surfbara, a MTP to punkty za odbieranie maili reklamowych.

NIE WOLNO ZAKŁADAĆ KILKU KONT NA TYM SAMYM KOMPUTERZE!


Zalety Ebesucher:

– wszystko poza wymianą punktów na pieniądze (lub lose) odbywa się automatycznie

obsługa programu sprowadza się do minimum (włączasz przeglądarkę, uruchamiasz surfowanie, zdobywasz punkty automatycznie)

stawki są znacznie lepsze niż w innych programach PTR (paid to read płaci za czytanie reklam, najczęściej), PTC (paid to click – płaci za klikanie w linki na stronie)


Procedura Działania w Ebesucher

Zarejestruj się bezpłatnie na Ebesucher i uzupełnij kategorie Twoich zainteresowań.

-Odkrywaj nowe strony internetowe i zdobywaj punkty bonusowe za otrzymywanie e-maili i odwiedzanie stron ich partnerów (surfbar i kliknięcia).

-Zamień swoje punkty bonusowe na prawdziwe pieniądze i poproś o wypłatę, gdy tylko zbierzesz 2,00 euro lub więcej, za pośrednictwem PayPal lub przelewu bankowego SEPA!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex