×

Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 8.02.2022

Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 8.02.2022

   
 


Rynek kryptograficzny stopniowo odradza się, a dwie główne kryptowaluty mają swoje ceny na poziomie 42 000 USD za Bitcoin i 3 000 USD za Ethereum. Nawet jeśli wygląda na to, że burza się skończyła, rozsądnie byłoby zachować czujność.

Marcus Sotiriou, analityk z brytyjskiego brokera aktywów cyfrowych GlobalBlock, uważa, że ​​pozytywna reakcja na raport o zatrudnieniu, mimo że dała Rezerwie Federalnej więcej powodów do podniesienia stóp procentowych, „zainicjowała odbicie również na rynkach kryptowalut”. Bitcoin nadal jednak stoi w obliczu silnego oporu na poziomie 44 000-45 000 USD, „przy utrzymującej się niepewności na rynku akcji”.

Analityk kryptowalut i trader TechDev uważa, że ​​„ten impuls Bitcoina jest ważnym czynnikiem”, który może zapoczątkować, kolejne wzrosty.

 
CryptoHeap
 


Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

? Senator z Teksasu Ted Cruz kupił Bitcoin o wartości od 15 000 do 50 000 USD, zgodnie z ujawnieniem finansowym złożonym w piątek 4 lutego 2022 roku.

? Firma zajmująca się pojazdami elektrycznymi Elona Muska, Tesla, posiadała 2 miliardy dolarów w BTC pod koniec 2021 r., według amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

? Pierwsza szkoła blockchain na Bliskim Wschodzie zostanie otwarta w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej przez Swiss BSV Association.


OPCJA WSPÓŁPRACY ONLINE- WARTO PRZETESTOWAĆ!

 
EAZYBOT
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex