20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Mustang za Bitcoina lub inne krypto

3 min read

Od teraz Mustanga kupisz za bitcoina i inne krypto

Zapomnij o Lambo i zdobądź Mustanga. Amerykański producent aut spersonalizowanych akceptuje teraz płatności za konstruowane na zamówienie i oficjalnie licencjonowane pojazdy w bitcoinie i innych kryptowalutach.

   
 

Muscle car prosto z Ameryki

Classic Recreations to producent samochodów spersonalizowanych, z siedzibą w Yukon w Oklahomie licencjonowany przez Ford Motor Company i Shelby American, zajmujący się renowacją oraz kontynuacją aut danych marek. Niedawno ogłosił, że starając się dotrzeć do bardziej globalnej bazy klientów, zacznie akceptować płatności za swoje pojazdy w różnych kryptowalutach, w tym między innymi BCH, BTC, LTC, ETH i MTC.

 
 

“Przez całe moje życie mocno fascynowałem się technologią i jej ewolucją”, stwierdził Jason Engel, właściciel Classic Recreations. “Kryptowaluty przeszły długą drogę i nadal utrwalają się jako legalna waluta na globalnym rynku. Prawdziwe piękno akceptowania kryptowaluty jest jej uniwersalnym aspektem, który pozwala Classic Recreations łączyć się z konsumentami z dowolnego miejsca na świecie”.

Firma działa od ponad piętnastu lat, a wyprodukowanie każdego z ich aut na zamówienie zajmuje około czterech miesięcy (prawie 2,500 roboczogodzin). Dodatkowo, wszystkie jego pojazdy o wysokich osiągach są wykonywane ręcznie i budowane wewnątrz zakładowo – zgodnie ze stroną internetową firmy.

 
Kopalnie, Mining!
 

Kupowanie samochodów od dawna jest popularnym sposobem wykazywania bogactwa wśród szczęśliwszych członków społeczności bitcoin, pokazujących Tesle, Lamborghini lub nawet całą flotę samochodów F1 jako świadectwo wejścia na rynek jako pierwsi użytkownicy. W związku z tym pojawiły się luksusowe przedstawicielstwa samochodowe, które zaspakajają potrzeby tego segmentu.

W Japonii, gdzie płatności bitcoinowe są prawdopodobnie bardziej rozpowszechnione i akceptowane niż gdziekolwiek indziej na świecie dzięki przyjaznym regulacjom, nawet używane samochody sprzedawane są na bitcoin. W listopadzie 2017 r. Ogłoszono, że kilka japońskich grup motoryzacyjnych, w tym jedna z największych w kraju, zaczęło umożliwiać płatności Bitcoin w swoich salonach sprzedaży w całym kraju.

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex