3 marca 2024

Marketing a …sprzedaż! Jak skutecznie działać w Internecie!

4 min read
   
 

 

nie liczy sie to gdzie i jak

 Fajne spotkanie przeprowadzone przez Pana Jarosława Zycha którego główne założenia możemy “podciągnąć” do każdego biznesu , programu partnerskiego czy produktu MLM w którym pracujemy.

Sprzedaż!

Sprzedażą tak naprawdę nie jest zakup benzyny na stacji benzynowej czy też jakiegokolwiek produktu na Allegro. Sprzedaż to moment w którym osoba która od nas “coś” kupuje – przedtem nie miała na to “ochoty”.  Dziwne ale prawdziwe. W rzeczywistości nie da się komuś sprzedać czegoś, czego dana osoba jeszcze przed chwilką nie potrzebowała. W drugim przypadku jeżeli jednak tą osobę przekonamy że jej zakup będzie wartościowym małym wydatkiem, porównywalnie lepszym skutecznością od tego który widziała np. w hipermarkecie i który będzie mogła wykorzystać na wiele różnych sposobów – to co się dzieje?  Ta osoba się przekonuje do zakupu. Zasadniczo odnosi się to również do marketingu w sieci.

Polecamy, sponsorujemy, rekrutujemy.

Nie da się tego jednak robić w kółko i się dziwić że to nie działa.

A dlaczego nie działa?

A dlatego że oprócz “gadania” oraz reklamowania muszą być odpowiednie narzędzia. Jednemu gadanie i kontakt z drugą osobą przychodzi łatwo – a drugiemu …już nie. Ta druga chce gotowych rozwiązań, chce sprawdzonych narzędzi – czegoś co ruszy jak burza.

Teraz zadam dla Ciebie pytanie – a zarazem Ci na nie odpowiem.

Chcesz zarabiać w Internecie? Głównie dlatego zjawiłeś/są się na tym blogu bo potrzebujesz gotowych sprawdzonych rozwiązań?

Po pierwsze. Musisz więc umieć się “sprzedać”, ale aby “się sprzedać” musisz mieć do tego partnerów, klientów lub poleconych. Kwestia w jakiej branży będziesz działać. Po drugie. Jeżeli chcesz się w tym spełnić to musisz mieć swoją stronę w sieci czyli blog z podpiętym autoresponderem dzięki któremu będziesz budować swoją strukturę osób z którymi zaczniesz współpracować. Musisz mieć strony przechwytujące dzięki którym te osoby zachęcisz do podania swojego e-maila. Jednak aby ich zachęcić musisz na niej mieć sprawdzony program partnerski, produkt czy prezent który to spowoduje. Musisz wiedzieć gdzie się zareklamować, jakich dodatkowych opcji użyć aby wszystko było proste i jasne. Zazwyczaj w Internecie coś polecamy (program partnerski, projekt inwestycyjny) lub sprzedajemy (produkt MLM itp.). Po tym jak nasz partner skorzysta z naszej propozycji otrzymujemy prowizję. Zazwyczaj mamy ją w punktach, bonusach czy pieniążkach. Musimy jednak mieć to zobrazowane. Najlepszą formą służącą do tego jest miejsce gdzie masz “wszystko w jednym”.

ty mozesz zaczac juz teraz z linkiem

I tu mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

Ja znam to miejsce oraz znam osoby które pomogły dla mnie a więc i pomogą Tobie.

Tym miejscem jest firma All In One Profits oraz nasza grupa AIOP TEAM POLSKA.

Co mamy dla Ciebie do zaoferowania?

– gotowy system do promowania firmy na rynkach anglojęzycznych
– gotowy system wraz z stronami przechwytującymi do promowania firmy w Polsce i budowania własnej listy mailingowej
– dostęp do zamkniętego systemu szkoleniowego, za pośrednictwem którego, zobaczysz jak się poruszać w swoim biurze oraz jak korzystać z poszczególnych narzędzi marketingowych (których możesz używać do budowy/promowania dowolnego biznesu w Internecie). Dowiesz się gdzie i jak promować Twój dowolny  biznes

Dowiesz się wszystkiego od podstaw na temat “postawienia własnego bloga”, swoich stron przechwytujących, lejków sprzedażowych i wiele więcej.

Po prostu – Podstawy Podstaw w Działaniu Marketingowym W Sieci

Materiały i Narzędzia proste w użyciu, łatwo przyswajalne (video lub opis)

Pomoc w każdym aspekcie działań, tak indywidualnych  jak i na naszych grupach FB czy Skype.

Jeżeli zainteresował Ciebie ten wpis to kliknij poniżej po szczegóły.

Podaj swoje imię, e-mail i działamy.

Zapraszam – Tu Możesz Kliknąć!

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex