×

Life Mentor – Wstęp!

Life Mentor – Wstęp!

   
 

life mentor foto

Powiem szczerze że nie mogłem się oprzeć aby nie umieścić przekazu jaki niesie za sobą strona Life Mentor. Wielokrotnie czytam tam artykuły i muszę powiedzieć że pojęcia nie mialem że wizualizacja oraz sam tekst mogą mieć taki przekaz “osobowy”.  Life Mentor polecam dla wszystkich “zjaranych życiem” i po części wypalonych osób. Oczywiście to nie znaczy że każdy “szczęśliwy” ma tą stronę sobie odpuścić. Nic z tych rzeczy! Osobiście zawsze miałem swoje wartości co do życia w kwestii rodziny , pracy czy też znajomych. Czasami były one lepsze lub gorsze – Obecnie jak myślę są już…  – Tylko lepsze!

Grupa osób która tworzy stronkę ma pasje aby dawać szczęście, radość i obfitość w życiu. Spokojnie! Nie ma żadnego “prania mózgu” a tylko “suplementy”  informacji i życiowych porad.  Chcą się podzielić  swoją wiedzą i doświadczeniem z jak największym gronem osób.  Chwała im za to oraz za fakt że swoją radość z życia oraz  twórczość   “przelewają” na Life Mentor.
Tworzą  zespół w zróżnicowanym gronie. Każda z tych osób posiada inną wiedzę,  doświadczenie czy też zawód, dlatego też ich strona jest w każdym calu odmienna tematycznie i nikogo nie przynudzi. Skupiają inwestorów, biznesmenów, wykładowców różnych uczelni wyższych, przedsiębiorczych studentów, mentorów z wielu dziedzin, psychologów, a także specjalistów od prawa przyciągania, motywacji, relaksacji, szybkiej nauki oraz relacji interpersonalnych.

Musisz poznać Life Mentor….heh ja Ci wręcz gwarantuję że obojętnie obok Life Mentor nie przejdziesz i zostaniesz tam na dłużej.

Wiedza, informacje, kontakty z którymi się tam spotkasz są całkowicie za darmo. Jeżeli jednak pomogą Ci w życiu i poczujesz wdzięczność to zupelnie bezinteresownie możesz im pomóc – symboliczną “złotówką ” od siebie. Myślę że warto wspomóc ten projekt.

http://lifementor.pl

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex