×

Kryptowaluciane Njusy od E-Pasywnych – 15.01.2023

Kryptowaluciane Njusy od E-Pasywnych – 15.01.2023


Cena Bitcoina na wysokości 21 000 $ – czy 30 000 $ do końca miesiąca jest możliwe?

Cena Bitcoina na zakręcie hossy

   
 

W ciągu ostatnich dwóch tygodni cena Bitcoina odrzuciła wezwania do dalszych działań spadkowych do 13 000 i 9 000 USD, a analitycy zmieniają interpretację na korzyść trwałego byczego wybicia.

Dzienny wykres BTC/USD

Bycze perspektywy dla ceny BTC zaczęły się po przekroczeniu 50-dniowej wykładniczej średniej ruchomej (EMA) (na czerwono). Jednak kolejne wybicie poza 100-dniową EMA (na niebiesko) rozwiązało problem byków na rynku, torując drogę do bardzo potrzebnego ruchu przez linię trendu spadkowego (kropkowana).

Cena Bitcoina wynosi teraz 20 720 USD po wyznaczeniu nowego rocznego maksimum w wysokości 21 383 USD. Przełomowy opór na 200-dniowej EMA (na fioletowo) jest konieczny, aby BTC potwierdziło bycze prognozy makro.

 
 

Altcoin Sherpa, popularny analityk kryptowalut i handlowiec, powiedział swoim ponad 188 tysiącom obserwujących na Twitterze, że inwestorzy powinni rozważyć czerpanie zysków z 200-dniowej strefy EMA – podaż. „Ogólny ruch wygląda na nieco przesadzony i powinno nadejść wycofanie. Nadal nie sądzę, że to ogólne dno makro, ale zobaczmy” – napisał.

Dlatego dzienne zamknięcie powyżej tego poziomu byłoby kluczowe dla ceny Bitcoina, ponieważ byki naciskają na kolejny ostry ruch do 24 000 USD, a następnie 30 000 USD. Niezastosowanie się do tego zachęciłoby więcej inwestorów do księgowania zysków z nadzieją na zakup taniego BTC w dół.


Bułgarskie biura Nexo przeszukane, Samsung wystawia aktywny ETF Bitcoin Futures w Hong Kongu, Trezor odnotował 300% wzrost sprzedaży

Nowości prawne

 • Bułgarskie biura pożyczkodawcy kryptowalut Nexo zostały najechane przez lokalną policję, a władze prowadzą dochodzenie w sprawie podejrzeń prania pieniędzy, przestępstw podatkowych, oszustw komputerowych i innych naruszeń. w operacji w Sofii bierze udział ponad 300 osób Według oświadczenia bułgarskiej prokuratury . „Zawsze współpracujemy z odpowiednimi władzami i organami regulacyjnymi i mamy nadzieję, że w nadchodzących tygodniach będziemy mieli ekscytujące wiadomości” – napisał Nexo na Twitterze . „Niestety, w związku z niedawną reakcją regulacyjną na kryptowaluty, niektórzy regulatorzy przyjęli ostatnio podejście „najpierw kopnij, potem zadawaj pytania” – dodano.


Nowości inwestycyjne

 • Samsung Asset Management Hong Kong (SAMHK), spółka zależna od ramienia inwestycyjnego Samsunga , Samsung Asset Management, ma wprowadzić na giełdę w Hongkongu „Samsung Bitcoin Futures Active ETF ” 13 stycznia, poinformował Investing.com . ETF (exchange-traded fund) jest uwalniany w celu śledzenia wydajności spot bitcoin (BTC) poprzez inwestowanie w produkty futures na bitcoin notowane na Chicago Mercantile Exchange ( CME ). Ponadto ETF futures na Bitcoin będzie inwestować głównie w CME Bitcoin Futures, wraz z niewielkimi inwestycjami w CME Micro-Bitcoin Futures, powiedział.
 • , duża firma inwestycyjna, WisdomTree za grudzień 2022 r., opublikowała miesięczne dane podając : wpływy netto w 2022 r. w wysokości ponad 12 miliardów dolarów, prawie 16% wzrostu organicznego w całej firmie, z wpływami netto w 7 z 8 głównych kategorii produktów w ciągu roku; Wpływy netto w czwartym kwartale w wysokości ponad 5 miliardów dolarów, najlepszy kwartał WisdomTree od 2015 roku; oraz 9 kolejnych kwartałów wpływów netto z rekordowymi aktywami pod zarządzaniem na koniec roku (AUM) na poziomie prawie 82 miliardów dolarów.
 
Moonce Space
 


Nowości z portfela

 • Firma która zajmuje się portfelami sprzętowymi, Firma Trezor odnotowała 300-procentowy wzrost sprzedaży, gdy użytkownicy przenieśli swoje kryptowaluty do bezpiecznej samodzielnej opieki po upadku FTX i zarażeniu innych scentralizowanych giełd kryptograficznych.
 • Trezor mianował Matěja Žáka, byłego dyrektora ds. produktów, na nowego dyrektora generalnego. Žák przejmuje kierownictwo Trezora od współzałożyciela Marka „Slusha” Palatinusa, który pozostanie w firmie, pomagając kierować strategicznym, technicznym i wizjonerskim kierunkiem biznesu. Dodał, że Žák skupi się na zwiększeniu ogólnej użyteczności produktów Trezora, aby pomóc w stymulowaniu szerszej adopcji kryptowalut.
 • Pontem , studio produktowe budujące ekosystem Aptos , ogłosiło, że użytkownicy Ledger mogą teraz łączyć się z blockchainem Aptos Layer 1 i wchodzić w interakcje z dappami w portfelu Pontem . „Integracja umożliwia wymianę APT i innych zasobów na Liquidswap DEX , a także interakcję z innymi dappami za pomocą portfeli sprzętowych Ledger” czytamy w ogłoszeniu.


Wymiana wiadomości

 • Binance ogłosiło , że Binance Nordics AB uzyskało rejestrację jako instytucja finansowa do zarządzania i handlu wirtualną walutą przez Szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego (FSA). Umożliwia to mieszkańcom Szwecji dostęp do usług kryptograficznych i Web3 Binance, w tym wpłat i wypłat w euro, kupowania kryptowalut za euro, handlu, obstawiania i karty Visa Binance.


Wiadomości o blockchainie

 • Ava Labs firma budująca Blockchain Avalanche warstwy 1 , oraz Amazon Web Services przedsiębiorstwa, instytucje i rządy (AWS) nawiązały współpracę w celu przyspieszenia przyjęcia Blockchain przez , . AWS obsługuje infrastrukturę Avalanche i ekosystem dapp za pośrednictwem AWS Marketplace, podczas gdy operatorzy węzłów Avalanche mogą działać w przypadkach użycia AWS GovCloud dla zgodności z FedRAMP, co jest „niezbędną możliwością i warunkiem wstępnym dla przedsiębiorstw i rządów”.
 • Fundacja Celo warstwy 1 , która promuje łańcuch blokowy Celo i jego ekosystem, ujawniła swoją nową tożsamość marki i wizję zaprojektowaną we współpracy z nowojorską agencją Red Antler , wraz z serią premier partnerskich i kampanii uświadamiających mających na celu przyjęcie Web3 do głównego nurtu przez zwykłych użytkowników na całym świecie, czytamy w komunikacie prasowym. „Ewolucja marki obejmuje planowane premiery z Opery , GoodDollar oraz aukcję NFT z Valora i Arigallery z udziałem artystów z globalnego ekosystemu Celo” – napisano.


Nowości DeFi

 
 
 • Zdecentralizowana giełda ( DEX ) Hashflow ogłosiła uruchomienie stakingu Hashverse Early Access, który umożliwia posiadaczom tokenów obstawianie swoich HFT, zdobywanie nagród i uczestnictwo w zarządzaniu Hashflow przed pełnym uruchomieniem Hashverse. Hashverse to oparta na opowieściach, niezamienna token ( NFT ), ) firmy Hashflow zdecentralizowana autonomiczna organizacja ( DAO , która ma zostać w pełni uruchomiona w nadchodzących miesiącach, dodał.


Nowości inwestycyjne

 • Quasar , łańcuch blokowy do zarządzania kapitałem specyficzny dla aplikacji, zebrał 5,4 mln USD na rundę pomostową, z wyceną 70 mln USD, kierowaną przez Shima Capital wraz z Polychain Capital , Blockchain Capital , HASH CIB i Osmosis założycielem , Sunnym Aggarwalem. Nowa inwestycja Anagram , Cosmostation , Keplr i Everstake . W sumie Quasar zebrał ponad 11,5 miliona dolarów na rozwój swojego międzyłańcuchowego protokołu zdecentralizowanego zarządzania aktywami (DAM), który jest zasilany przez inteligentne kontrakty z obsługą IBC i dedykowany łańcuch aplikacji Cosmos , dodał.


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex