23 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

(KRYPTONARZĘDZIA) Chyba, pierwszy polski agregat informacyjny o tym co się dzieje na rynku kryptowalut

3 min read
   
 

 

Jeżeli nie przepadasz za anglojęzycznymi stronami informacyjnymi o kryptowalutach (chociaż do takich też będziesz mieć dostęp) to mam dla Ciebie “dobry TIP”.

Jest takie miejsce.

ALGORY – Zapoznaj się!

Co nas czeka na tym portalu? i po co powstał?

 

Inwestując na rynku kryptowalut, zwracasz uwagę na dane i informacje płynące od regulatorów na całym świecie oraz bezpośrednio od firm, które stoją za rozwojem danych kryptowalut. Mnogość stron internetowych, serwisów informacyjnych, kanałów społecznościowych oznacza, że nie jesteś w stanie natychmiast znaleźć najważniejszych wiadomości ze świata krypto.

 

Aby wykonać to zadanie powstał wszechstronny agregator wiadomości kryptowalutowych w świecie kryptowalut.

 

Możesz od razu korzystać z pełnej funkcjonalności programu Cryptocurrency News Aggregator, przechodząc na ALGORY

 

Zazwyczaj serwisy zbierające wiadomości koncentrują się wyłącznie na kanale RSS największych i najczęściej czytanych stron internetowych związanych z branżą kryptowalut. The Algory.io Cryptocurrency News Aggregator zapewnia użytkownikom znacznie więcej możliwości w tej dziedzinie. Dzięki temu aktywni handlowcy kryptograficzni mają możliwość nie tylko analizowania wiadomości ze stron internetowych, ale także:

1. Blogi

2. Twitters

3. Kanały YouTube

4. Reddit

Przykład:

Spójrz na dynamiczny rozwój BitcoinCash zaraz po opublikowaniu wiadomości o IPO Bitmain. Dzięki dostępowi do programu Cryptocurrency News Aggregator nie przegapisz tego typu informacji, ponieważ zostanie on opublikowany na stronie w czasie rzeczywistym.

 

Aby w pełni docenić zastosowanie oraz zapotrzebowanie w dzisiejszych czasach na tego typu kryptonarzędzia, polecam obejrzeć video mojego znajomego Michała, który nie bez kozery nazywa siebie…KryptoHolikiem 🙂

 

 

ALGORY – I WSZYSTKO JUŻ WIESZ!

 

Polecam również drugi agregat informacyjny jakim jest BERMINAL – ZOBACZ!  Jest do wyboru sporo języków, niestety nie mamy tu naszego języka ojczystego. Może z czasem 🙂 Warto jednak zajrzeć, dla osób które znają angielski, niemiecki, azjatycki a też i inne.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex