Kolejne “topowe” zestawienie stron reklamowo – zarobkowych do promocji Twoich platform online, bloga, forum. Bezpłatny ruch w sieci!


Raskruton

   
 


Zarabiaj, przeglądając strony i wykonując proste zadania. Zarobki niezależnie od lokalizacji. Do pracy wystarczy dostęp do Internetu.

Reklamuj – Prawdziwi użytkownicy Twojej witryny za niewielką cenę. Elastyczne ustawienia reklam. Reklama jest uruchamiana natychmiast po dokonaniu płatności. Subskrybenci grup i social, znajomi w profilu, polubienia, wyświetlenia, reposty w Vkontakte i YouTube. Tylko prawdziwi odwiedzający! Żadnych botów ! A wszystko za przystępne pieniądze!

  • Płatne wyświetlenia witryn z zegarem w ramce.
  • Płatne wizyty w witrynie bez ramki i timera.
  • Tworzenie krótkich linków z opłatą za każde kliknięcie.
  • Proste mikrozadania z dobrą płacą.
  • Subskrypcje, polubienia, reposty, widoki Vkontakte.
  • Ukierunkowane wyświetlenia, subskrypcje i polubienia na YouTube.
  • Własny system reklamy kontekstowej na stronach partnerskich.
  • Wymiana wizyt z coeff. wymiana 1: 1. Oglądaj i zarabiaj!
  • Codzienne bonusy za odwiedziny!
  • 3-poziomowy system poleceń +% od doładowań!


WebOf-SaR

……skupia wielu ciekawych ludzi, różnica wieku i wykształcenia nie ma znaczenia. Każdy użytkownik na platformie, niezależnie od stażu pracy nad projektem, czuje się komfortowo.

Przygotowano tu szeroką gamę wysokiej jakości usług reklamowych. Reklamodawca w projekcie ma zapewniony osobisty Gabinet , w którym możesz wygodnie zarządzać swoją reklamą.


Co oferują:

Dwadzieścia rodzajów skutecznej reklamy. Niskie ceny usług reklamowych. Newsletter e-mailem do użytkowników WebOf-SaR. Surfowanie, testy, listy, reklama kontekstowa. Wielofunkcyjna usługa dla Twoich zadań. Od dawna sprawdzona ochrona przed oszustwami. Skierowanie — 100% przyciąganie docelowych odbiorców Obsługa wielu systemów płatności za reklamy i faktury


Reklama na WEBOF-SAR to skuteczne narzędzie do zwiększenia sprzedaży Twojej firmy.

WebOf-SaR– nowoczesny projekt do zarabiania pieniędzy nie wymaga żadnych umiejętności i zdolności. Wystarczy przejść przez prostą rejestrację, po której będziesz wszystkie sekcje strony są dostępne.

Płać za wyświetlenie witryn. Płatność za odwiedzanie stron. Banery Pay per view. Czytanie płatnych e-maili. Opłata za zdanie testów. Płatność za wykonanie zadań. Codzienne bonusy wielokrotnego użytku. Doskonały rozwój kariery w projekcie. Bezpłatny harmonogram pracy, dochód co sekundę.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex