20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

KickEX – wymiennik crypto, giełda, trading (odbierz bonus 10 tys. tokenów)

3 min read


   
 

Świetny design strony, liczba zarejestrowanych użytkowników 256,736 tys., liczba rozdanych nagród 3,402,057,000 KICK czyli odpowiednik na dziś 578,349.69 USD.

Handel, Zarabianie, Nawiązywanie Znajomości, Zbieranie Funduszy i więcej z KickEX Exchange ?. Najbardziej zaawansowana i funkcjonalna wymiana kryptowalut w historii! Dołącz wcześnie do Programu Poleceń, zdobywaj nagrody nawet teraz, kiedy budujesz swoją sieć. Kickex & Trading50% przychodu z KickEX Crypto Exchange do podziału z użytkownikami! Dołącz wcześnie i stań na szczycie sieci aby zdobyć najwyższe zarobki!


Jak zacząć z KickEX


Kopiuj i udostępniaj swój link na Telegramie, Twitterze, Facebooku lub innych komunikatorach, pisz na swoim blogu albo twórz banery, wysyłaj maile – to wszystko działa! A to co musisz zrobić to – udostępnić swój link! Kiedy twój przyjaciel kliknie w link i zarejestruje sie w programie, stanie się twoim poleconym pierwszego poziomu. Kiedy twój przyjaciel zaprosi więcej użytkowników, będą oni kontynuować twoją sieć na kolejnych poziomach aż do 10.


Ile mogę zarobić z Programem Poleceń KickEX?


Twoje dochody z poleceń są generowane przez aktywność użytkowników których zapraszasz do KickEX. Im więcej handlują i uiszczają opłat podczas wymian – tym więcej zarabiasz. Jeśli polecisz tylko 10 aktywnych handlarzy, a każdy zaprosi przynajmniej 2 handlarzy i ta struktura będzie kontynuowana aż do 10 poziomu i każdy handlarz będzie płacił $100 w opłatach miesięcznie, w twojej sieci będzie więcej niż 10 000 użytkowników i twój miesięczny dochód pasywny może urosnąć do $8000.


Dlaczego warto zacząć teraz?


Istnieją ogromne zalety dla “rannych ptaszków”. Im wcześniej dołączysz – tym większa twoja sieć, tym większa twoja pozycja w systemie, a w związku z tym wyższe zarobki. Wszystkie bezpośrednie polecenia zaproszone przed uruchomieniem KickEX przyniosą 2x większe nagrody poleceń w trakcie pierwszego roku, 30% zamiast 15% ze wszystkich opłat transakcyjnych płaconych przez twoje bezpośrednie polecenia. Z Wczesnym Startem Programu Poleceń KickEX możesz zdobyć więcej nic $3 000 w KickTokenach podczas budowania swojej sieci


Czy muszę zweryfikować swoją tożsamość?


Tak, procedura KYC jest wymagana aby móc odbierać nagrody. Nagrody za zapraszanie użytkowników będą także dostosowane zależnie od liczby użytkowników zweryfikowanych procedurą KYC. Wszyscy początkowi uczestnicy będą musieli zweryfikować tożsamość (przejść procedurę KYC) w okresie 90 dni od uruchomienia KickEX Exchange.


Kiedy skończy się Wczesny Start?


Aktywności Wczesnego Startu skończą się wraz z uruchomieniem KickEX Exchange w Q4 2019. Pojawi się 90 dniowy okres po uruchomieniu KickEX Exchange dla użytkowników aby przejść procedury KYC. Po 90 dniach nagrody zostaną sfinalizowane

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex