×

W jaki sposób możesz zarabiać na giełdzie CoinDeal

W jaki sposób możesz zarabiać na giełdzie CoinDeal


Sprawdź wszystkie sposoby zarabiania pieniędzy w CoinDeal   
 

Zdobądź darmową kartę CoinDeal Crypto i odbierz 20 tokenów CDL!

Karta daje wiele możliwości, takich jak płacenie kryptowalutami wszędzie, bez wymiany na FIAT, wypłata gotówki z bankomatów, łatwy dostęp do zarządzania środkami w portfelu oraz specjalne rabaty, jeśli masz Tokeny CDL. Co więcej zamawiając kartę otrzymasz 20 dodatkowych Tokenów CDL na start.


Głosuj na kryptowaluty, które dołączą do wymiany na CoinDeal!

Po rozpoczęciu głosowania użytkownicy mogą oddawać jeden głos co 24 godziny na jedną z walut. Za każdy głos użytkownicy otrzymają tokeny CDL proporcjonalnie do wszystkich oddanych głosów. W sumie spośród wszystkich trzech głosów można otrzymać Tokeny CDL z puli 320 000 o wartości prawie 10 000 USD. W głosowaniach wzięło udział ponad 3500 osób, które mogły zdobyć do 670 Tokonów CDL o wartości około 21 USD.Postaw swoją monetę i uzyskaj łatwy zwrot!

Stawiając CDL Token, otrzymujemy równowartość do 11% zwrotu w formie wybranej waluty: CDL, BTC lub USDT. Aby rozpocząć, musisz mieć co najmniej 1000 CDL w portfelu, ponieważ jest to minimalna liczba żetonów, którą możesz postawić, a maksymalny czas do postawienia wynosi jeden rok. Poza tym możesz zdobyć dodatkowe 30 Tokenów CDL za pierwsze “stejkowanie”.Dołącz do programu partnerskiego, zaproś przyjaciół i zarabiaj!

Dołączenie do ich programu partnerskiego jest bardzo łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to zaprosić znajomych i znajomych do wymiany. Dzięki temu otrzymasz prowizje od ich transakcji! Musisz wykonać cztery kroki: zarejestrować się i zweryfikować na CoinDeal, skopiować swój unikalny link polecający ze strony programu partnerskiego, wysłać link do znajomych i zarobić 20% z opłaty za każdą dokonaną przez nich transakcję.Przygotuj się na specjalne promocje i akcje!

W ich mediach społecznościowych jest również wiele konkursów, w których można otrzymać dodatkowe Tokeny CDL, a nawet wygrać głównie nagrody w BTC lub USD. Śledź platformę w mediach społecznościowych, nie przegap okazji.


Handluj z CoinDeal 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
1
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex