20 kwietnia 2024

Informacje oraz nowości od All In One Profits

5 min read
   
 

Kilka dobrych wiadomości z dnia 10.11.2015 roku otrzymaliśmy od firmy All In One Profits. Info poniższe przetłumaczył Łukasz Gałuszko. Nadmienię że firma ta ma bardzo dobre narzędzia do e-marketingu w bardzo przystępnej – abonamentalnej opłacie za 11,5$ miesięcznie. Możemy tu budować każdy inny swój biznes opierając się na stworzeniu bloga, stron przechwytujących, lejków sprzedażowych itp. Dodatkowo można tu fajnie zarobić. Obecnie mam miesięcznie około 220 $ pasywnego dochodu w tej firmie. Więcej o niej dowiesz się TU lub klikając na dole tego wpisu w obrazek.

* AIOPBT Group Ltd, IBC
Za kilka miesięcy, nasza firma będzie miała już 4 lata działalności za sobą. Firmy pojawiają się i znikają – niektóre pojawiają się po to, aby zostać na dłużej i rozwijać się coraz mocniej z każdym rokiem.
Naszym celem jest zostać tutaj na dłużej i rozwijać się coraz mocniej dzięki Wam wszystkim. Bez Was, nie byłoby nas tutaj i jesteśmy Wam wdzięczni za wszystkie Wasze wysiłki oraz pomoc w realizowaniu naszej wizji/celu.
Aby móc możliwie jak najlepiej obsługiwać Waszych obecnych oraz przyszłych partnerów, pracujemy bardzo ciężko, aby mieć pewność, że nasza firma kieruje się standardami technologicznymi i jest “na czasie” w całej branży.
Ostatnio poszerzyliśmy firmę o AIOPBT Group Ltd. IBC (pełna nazwa firmy “All In One Professional Business Tools”)

Kilka informacji zwłaszcza dla nowych użytkowników:
– platforma AIOP (jako dostawca usług i narzędzi związanych z stronami internetowymi), wystartowała w lutym 2012 roku
– nazwa All In One Profits® zarejestrowana jako międzynarodowy znak towarowy – od 2013 roku
– wszystkie aktywa firmy są chronione na podstawie marki, w tym również naszego autorskiego systemu “Even Up” (plan zarobkowy)
– firma All In One Profits Network, Inc. jest teraz częścią wyżej wspomnianej firmy AIOPBT Group LTd. IBC.
Jeśli zastanawiasz się, czy się rozwijamy – tak, nasza firma rozrosła się i bez fałszywej skromności, jesteśmy dumni z tego, że udało nam się zbudować z naszymi użytkownikami zaufanie, wsparcie i pomoc. Bez Was, nie zaszlibyśmy tak daleko.
DZIĘKUJEMY!
Poświęciliśmy całe 4 lata swojego życia, włożyliśmy sporo wysiłku, pieniędzy, aby zbudować tę firmę, aby sprostać wyzwaniom związanym z etyką, czasem, technologią i wierzymy, że ten sposób, biznes powinien być budowany.
Nasz rozwój może był powolny, ale stały i zrównoważony, ponieważ oparty na uczciwości i mocnym fundamencie.
Obecnie wspołpracuje z nami 18 zespołów (z różnych krajów) i kilka samodzielnych “programów”. To mówi samo za siebie.
Chcielibyśmy ciepło przywitać najnowsze zespoły (partnerów), które do nas dołączyły.
Naszym najsilniejszym pragnieniem jest zaoferowanie każdemu przyzwoitej, prawnej, przejrzystej i uczciwej szansy/okazji biznesowej oraz środowiska, w którym każdy rozwija się w szczęściu i w pełni sukcesu.
Niestety czasem, możemy być zmuszeni do podjęcia trudnych decyzji, których celem jest ochrona naszej firmy, rzetelnych zespołów lub “pojedynczych” partnerów tak, abyśmy mogli zawsze na siebie liczyć.
Każdy sponsor, czy nawet cały zespół, który sprowadzi na firmę lub innych członków AIOP niebezpieczeństwo np. poprzez nieuczciwe działanie, zostanie ukarany, a jeśli nie będziemy mieć innego wyjścia, dojdzie do zamknięcia/usunięcia kont z systemu lub nawet poważniejszych konsekwencji.
Prosimy pamiętać, że jeśli Wasz/dany zespół partnerów, obiecuje komuś cały system do promocji AIOP itd. i nie dstarcza go w terminie (nowym poleconym), to nie jest powód, aby składać skargi przeciwko naszej firmie (np. do firm/właścicieli procesorów płatniczych), czy też kwestionować zakupy w naszej firmie.

ZMIANY W NARZĘDZIU “TRACKER” – bardzo ważne!
Narzędzie “TRACKER” zostanie przeniesione pod inną domenę (więcej domen dla tego narzędzia, zostanie dodanych wkrótce).
Prawdopodobie jutro, znajdziecie w swoich “biurach’ w AIOP linki z nową domeną dla tego narzędzia.
Zaimportowalismy starą bazę danych, tak więc nie stracicie statystyk dla “starych” linków. Narzędzie TRACKER, będzie jeszcze dostępne z domeną allinoneprofits.com, ale przez krótki okres czasu. Niedługo TRACKER z tą domeną zostanie “zamknięty”, tak więc warto zacząć już teraz robić aktualizacje w swoim biznesie.
Po uruchomieniu nowej domeny, warto wszystkie swoje linki ponownie “skrócić” przy użyciu Trackera, bo stare linki przestaną działać niedługo (zostaną usunięte wraz z starą domeną).
Jak prace nad zmianami w narzędziu TRACKER, zostaną zakończone – wprowadzone zostaną również zmiany w narzędziach partnerskich. Pod zakładką “Promote” obecnie gotowe do użycia/promowania strony, są dostępne/utworzone na bazie jednej domeny. Po zmianach, będzie można wybrać sobie domenę, która będzie się znajdowała w adresie Waszych stron (jedną z kilku dostępnych).
Obecnie niektórzy użytkownicy AIOP doświadczają problemów w trakcie promowania swoich stron na Facebooku używając linków bezpośrednich do tych stron (np. z pod zakładki “Promote” lub linków skróconych w Trakerze).
Z informacji jaką uzyskaliśmy od Facebooka, sytuacja ta wynika z faktu spamowania na Facebooku np. przy użyciu programów do automatycznego umieszczania postów i jeżeli ktoś umieści na Facebooku swój bezpośredni link referencyjny z AIOP na Facebooku (gdzie w adresie jest domena allinoneprofits.com), jego konto może zostać zawieszone.”

 

 

wiecej info

 
 

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex