Nowa platforma na rynku online. Start 11.01.2020. CEO Mind.Capital - Gonzalo García-Pelayo. Producent muzyczny, reżyser filmowy, radiowiec, prowadził także telewizję. Zasłynął z tego, że w latach dziewięćdziesiątych wygrywał z kasynami swoim systemem do ruletki, historia ta została pokazana w kinach w filmie «Pelayos». Zapraszam na pokład.
   

CryptoTab Przeglądarka z wbudowanym mechanizmem miningu

Przeglądarka CryptoTab zawiera wbudowany algorytm wyszukiwania, który pozwala na efektywniejsze wykorzystanie zasobów komputera niż w formacie rozszerzenia np. do Chrome lub Firefoxa. Poprawia prędkość wydobycia do 8 razy i zwiększa zyski BTC.


Kopalnia Bitcoin. Zaproś znajomych, aby móc zarobić jeszcze więcej!


Coroczne, letnie rozdanie CryptoTab: zaproś przyjaciół i zdobądź Bitcoiny. Nagroda wynosi ponad 6000 USD.Nowy prezent – nowe nagrody!W tym roku CryptoTab podnosi stawkę i zwiększa liczbę zwycięzców. Teraz szanse na wygraną są jeszcze wyższe! Zaproś największą liczbę użytkowników i wygraj jedną z 5 nagród jako najbardziej aktywny uczestnik.

  • №1 Pierwsze miejsce $ 1600 USD
  • №2 Drugie miejsce $ 800 USD
  • №3 Trzecie miejsce $ 400 USD
  • №4 Czwarte miejsce $ 200 USD
  • №5 Piąte miejsce $ 100 USD

… a dla kolejnych 300 losowych uczestników po $ 10 USD

Zwycięzcy zostaną wybrani losowo za pomocą usługi random.org wśród wszystkich uczestników, którzy zaprosili co najmniej 3 aktywnych użytkowników CryptoTab podczas tej specjalnej oferty.

Wszystkie nagrody zostaną przyznane w Bitcoinach po aktualnym kursie USD / BTC w coinmarketcap.com po ustaleniu zwycięzców.Jak dołączyć?To proste – wystarczy ściągnąć CryptoTab (KLIKNIJ) i zaprosić jak najwięcej nowych użytkowników do tej przeglądarki, korzystając z unikalnego linku. Podsumowanie odbędzie się 1 września 2019 roku. Nawet jeśli zaprosisz tylko 3 osoby, masz realną szansę na zdobycie 1 z 300 nagród.

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Twitter20
Visit Us
YouTube0
YouTube
LinkedIn
Instagram