17 kwietnia 2024

Elon Musk dodał słowo “Bitcoin” w swojej biografii na Twitter. I się…zaczęło!

3 min read
   
 


Elon Musk: „Bitcoin” pojawił się w jego opisie na Twitterze i na rynku crypto, zrobiło się gorąco. W dzisiejszych czasach, jeden mały wpis – potrafi zrobić cuda. Niektórzy mogą napisać “niestabilny rynek” – a ja takim osobom napiszę “zrób tak na rynku fiat, z dolarem” a nic się nie zadzieje szczególnego. Jeżeli więc chcesz zarabiać setki, tysiące dolarów na crypto, a nie centy na dolarze – wybierz rynek kryptograficzny.

Niektórzy z obserwujących profil Elona Muska na Twitterze mogli zauważyć, że twórca Tesli dodał słowo „Bitcoin” do swojej „biografii” na profilu na portalu. Ten ostatni śledzi zaś aż 43,7 mln obserwujących. Elon Musk i Bitcoin to hasła, które ostatnio przenikają się coraz częściej.


Elon Musk a Bitcoin

Kiedy najbogatszy człowiek na świecie, Elon Musk, pisze o Bitcoinie, wiedz, że coś się dzieje. Tym razem twórca Tesli poświęcił królowi kryptowalut swój opis na Twitterze. Zrobił to w piątek, 29 stycznia. Po prostu dodał słowo „Bitcoin”. Niemal natychmiast nastąpił wzrost ceny kryptowaluty.

Oprócz powyższego opublikował tajemniczy post:

Niektórzy zakładali, że tweet był odniesieniem do gwałtownego wzrostu ceny Dogecoina (DOGE), który został zainicjowany przez traderów z r/wallstreetbet. Inni jednak sądzą, że chodzi o BTC.

 
AIOP
 

Tak czy inaczej, kurs Bitcoina nagle zaczął rosnąć. W ciągu 30 minut po publikacji postu cena BTC wzrosła o 13,9 proc., startując z poziomu ok. 32 194 USD. Według danych CoinMarketCap w tamtym momencie za 1 BTC trzeba już było zapłacić ok. 36 200 USD. BTC najdrożej zakosztowało 37 420 USD, co stanowi ponad 20-procentowy wzrost w ciągu ostatnich 24 godzin.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex