×

Czy możliwe że dzięki tym informacjom Bitcoin w grudniu 2018 roku pobije ATH z 2017 roku?

Czy możliwe że dzięki tym informacjom Bitcoin w grudniu 2018 roku pobije ATH z 2017 roku?

Bitcoin futures wystartują w grudniu 2018 r. na platformie Bakkt

   
 

 

Długo zapowiadana platforma Bakkt utworzona przez ICE, już niedługo wystartuje z pełną mocą i uruchomi kontrakty futures na Bitcoinie. Zarząd spółki Intercontinental Exchange (ICE) ogłosił, iż 12 grudnia br. zamierzają wcielić w życie handel kontraktami futures na kryptowalucie Bitcoin. Bakkt ma na celu umożliwienie konsumentom i instytucjom płynnego kupowania, sprzedawania, przechowywania i wydawania zasobów cyfrowych. Utworzony w celu zapewnienia zaufania, wydajności i handlu do zasobów cyfrowych, Bakkt dąży do opracowania możliwości, aby połączyć istniejącą infrastrukturę rynkową z technologią blockchain.

 
 

Zgodnie z wydanym przez ICE dokumentem ujawniającym szczegóły szybko zbliżającej się premiery platformy Bakkt, dowiadujemy się, iż kontrakty te zostaną fizycznie rozliczone i umieszczane przez ICE w specjalnym „magazynie” Bakkt Digital Asset Warehouse.

„Każda dzienna umowa futures wymaga dostarczenia jednego Bitcoina przechowywanego w zasobach Bakkt Digital Asset Warehouse, a sam handel odbywać się będzie w dolarach amerykańskich. Jeden kontrakt będzie wymieniony na potrzeby handlu w każdy dzień roboczy giełdy. Pełne specyfikacje kontraktów znajdują się w tym linku” – napisał zespół Ice Futures

Intercontinental Exchange oferuje fizycznie dostarczane kontrakty futures na Bitcoinie, będące przedmiotem obrotu w parze BTC/USD. Kontrakty te będą przedmiotem handlu na elektronicznej platformie transakcyjnej ICE, która oferuje wiodącą w branży szybkość i niezawodność, regulowaną przez CFTC. Wszystkie transakcje są rozliczane i gwarantowane przez ICE Clearing US, centralny kontrahent dla wszystkich transakcji futures na rynku Forex. Intercontinental Exchange uruchomi kontrakty futures na aktywa cyfrowe, które będą zawierać pierwsze regulowane, fizycznie dostarczane kontrakty futures na Bitcoinie. Główne giełdy kontraktów futures, w tym te prowadzone przez Cboe Global Markets i CME Group, już oferują kontrakty terminowe na Bitcoinie, ale są rozliczane poprzez gotówkę, co oznacza, że ​​faktyczna kryptowaluta nie zmienia położenia u właściciela.

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex