Crypto Energy Drink. „Znak Bitcoina” nabiera coraz bardziej realnego (nie wirtualnego) znaczenia.   
 

Kryptowaluty nadal są tematem kontrowersji, różnych prowokacji i przedziwnych skojarzeń. Co ciekawe i motywujące, w ich otoczeniu tworzą się marki związane z tą tematyką.

Jedną z nich jest Crypto Energy Drink!

Teoretycznie napój energetyczny jakich na rynku wiele. Ponoć produkt robi świetne wrażenie dla degustującego, a zagłębiając się dalej w jego historie – „apetyt rośnie w miarę picia”. Produkt jest w 100% Polski, jeżeli więc pijesz Crypto Energy Drink! to wspierasz naszych rodzimych przedsiębiorców. Kupując Crypto Energy Drinka otrzymujemy napój w eleganckiej matowej czarnej puszcze ze złotym logiem Bitcoina. Sam smak napoju jest lepszy niż można się tego spodziewać (tak piszą, ja jeszcze nie próbowałem, będę się jednak rozglądał za puszką 🙂 ) i nie mamy tu doczynienia z tanim rozwodnionym energetykiem.

 
 

„Smak Crypto Energy Drink ma głębie. Nie jest zbyt słodki i mocno gazowany”

Projekt Crypto Energy Drink powstał z miłości do kryptowalut. Z wiary i pasji, że cała technologia na której opierają się te cyfrowe waluty będzie już niedługo rewolucją na miarę niegdyś internetu. Bez wątpienia w twórcach widać zapał i wiarę w projekt. Doskonale będzie się sprawdzał jako symbol ludzi nowoczesnych i świadomych rozwiązań technologicznych które ich otaczają.

Również ekipie Crypto Energy Drinka mocno kibicuję. To strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o pomysł i innowacje.

Strona internetowa www.cryptoenergydrink.pl Znajdziemy na niej sklep internetowy oraz linki na social media. Lajkujemy Fanpagi i kupujemy napoje. Niech „Bitcoinowa Moc” będzie z Wami 🙂


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.