Crypto Energy Drink. “Znak Bitcoina” nabiera coraz bardziej realnego (nie wirtualnego) znaczenia.   
 

Kryptowaluty nadal są tematem kontrowersji, różnych prowokacji i przedziwnych skojarzeń. Co ciekawe i motywujące, w ich otoczeniu tworzą się marki związane z tą tematyką.

Jedną z nich jest Crypto Energy Drink!

Teoretycznie napój energetyczny jakich na rynku wiele. Ponoć produkt robi świetne wrażenie dla degustującego, a zagłębiając się dalej w jego historie – “apetyt rośnie w miarę picia”. Produkt jest w 100% Polski, jeżeli więc pijesz Crypto Energy Drink! to wspierasz naszych rodzimych przedsiębiorców. Kupując Crypto Energy Drinka otrzymujemy napój w eleganckiej matowej czarnej puszcze ze złotym logiem Bitcoina. Sam smak napoju jest lepszy niż można się tego spodziewać (tak piszą, ja jeszcze nie próbowałem, będę się jednak rozglądał za puszką 🙂 ) i nie mamy tu doczynienia z tanim rozwodnionym energetykiem.

 
 

“Smak Crypto Energy Drink ma głębie. Nie jest zbyt słodki i mocno gazowany”

Projekt Crypto Energy Drink powstał z miłości do kryptowalut. Z wiary i pasji, że cała technologia na której opierają się te cyfrowe waluty będzie już niedługo rewolucją na miarę niegdyś internetu. Bez wątpienia w twórcach widać zapał i wiarę w projekt. Doskonale będzie się sprawdzał jako symbol ludzi nowoczesnych i świadomych rozwiązań technologicznych które ich otaczają.

Również ekipie Crypto Energy Drinka mocno kibicuję. To strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o pomysł i innowacje.

Strona internetowa www.cryptoenergydrink.pl Znajdziemy na niej sklep internetowy oraz linki na social media. Lajkujemy Fanpagi i kupujemy napoje. Niech “Bitcoinowa Moc” będzie z Wami 🙂


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex