Alternatywa na tanie, elektroniczne zakupy poprzez Internet. Tysiące produktów. Plus opcja zarabiania (free)

   
 

Coraz bardziej jesteśmy wygodni. Nie chce nam się wychodzić do sklepu, biegać po nim, szukać interesującej Nas rzeczy, która leży gdzieś tam na półce w sklepie.

Jak zwykle z pomocą przychodzi Nam Internet w którym coraz więcej osób robi zakupy online. Bardzo się zdzwiłem gdy moja żona (bardzo nieinternetowa) pokazała mi sklep internetowy – VOVA.

Co prawda jest wysyp tego typu stron z produktami w Internecie, a wysyłka nie dochodzi w kilka dni ale np. w miesiąc, to cena, wygoda, brak opłat za przesyłkę, dobrze opracowana strona w naszym języku, gwarancje zwrotu oraz ogromny asortyment produktów, zrobiły na mnie wrażenie.Długo nie czekając (a miałem w planach zakup kilku rzeczy) przejrzałem kategorie i wybrałem kilkanaście produktów. Ceny za nie? Nieporównywalnie niższe niż w sklepach stacjonarnych. Możesz powiedzieć podróba, pewnie wadliwe, nie oryginał. Być może, jednak warto zauważyć że w sklepach w których na codzień robimy zakupy typu galerie i tym podobne, bardzo często można zauważyć napis “Made in Chaina” :). A tak naprawdę na jaki towar w sklepie stacjonarnym trafimy, też nie wiemy . Różnie z tym bywa. Jednak i tu i na Vova mamy gwarancję zwrotu – ale… nie biegamy po sklepach.


Moje zamówienie – to koszt około 82 zł. W “normalnym” sklepie byłoby to dużo więcej. Zamówienia można składać z strony internetowej oraz z aplikacji.


Płatności na VovaZarabiaj z Vova zapraszając znajomych. Premia ograniczona czasowo. Kiedy ktoś z Twoich zaproszonych znajomych zrobi pierwsze zamówienie (>3$) otrzymasz 2$.


Jak To Działa:

  • 1.Oddaj 5% TANIEJ, Zaproś swoich znajomych aby dołączyli do Vova. Dostaną kupon 5% TANIEJ.
  • 2.Otrzymuj 5% TANIEJ Dostaniesz kupon 5% TANIEJ za każdego znajomego, który zarejestruje się do Vova za Twoim zaproszeniem. kod kuponu zostanie wysłany do ciebie w ciągu 2 godzin.
  • 3.Wykorzystaj swój kupon Na stronie torba z zakupami/kasa możesz wprowadzić kod kuponu w polu „Użyj kodu kuponu” i kliknąć przycisk „Zastosuj”, by z niego skorzystać.

Kliknij poniżej. Odbierz 2 $. Sprawdź swoje pieniądze w zakładce „Zarabiaj pieniądze” na stronie domowej Vova po pobraniu i zalogowaniu się do aplikacji. Korzystaj z tanich zakupów i polecaj tą opcję dalej.


KUPUJ, ZARABIAJ Z VOVA!


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex