20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Alternatywa na tanie, elektroniczne zakupy poprzez Internet. Tysiące produktów. Plus opcja zarabiania (free)

3 min read
   
 

Coraz bardziej jesteśmy wygodni. Nie chce nam się wychodzić do sklepu, biegać po nim, szukać interesującej Nas rzeczy, która leży gdzieś tam na półce w sklepie.

Jak zwykle z pomocą przychodzi Nam Internet w którym coraz więcej osób robi zakupy online. Bardzo się zdzwiłem gdy moja żona (bardzo nieinternetowa) pokazała mi sklep internetowy – VOVA.

Co prawda jest wysyp tego typu stron z produktami w Internecie, a wysyłka nie dochodzi w kilka dni ale np. w miesiąc, to cena, wygoda, brak opłat za przesyłkę, dobrze opracowana strona w naszym języku, gwarancje zwrotu oraz ogromny asortyment produktów, zrobiły na mnie wrażenie.Długo nie czekając (a miałem w planach zakup kilku rzeczy) przejrzałem kategorie i wybrałem kilkanaście produktów. Ceny za nie? Nieporównywalnie niższe niż w sklepach stacjonarnych. Możesz powiedzieć podróba, pewnie wadliwe, nie oryginał. Być może, jednak warto zauważyć że w sklepach w których na codzień robimy zakupy typu galerie i tym podobne, bardzo często można zauważyć napis “Made in Chaina” :). A tak naprawdę na jaki towar w sklepie stacjonarnym trafimy, też nie wiemy . Różnie z tym bywa. Jednak i tu i na Vova mamy gwarancję zwrotu – ale… nie biegamy po sklepach.


Moje zamówienie – to koszt około 82 zł. W “normalnym” sklepie byłoby to dużo więcej. Zamówienia można składać z strony internetowej oraz z aplikacji.


Płatności na VovaZarabiaj z Vova zapraszając znajomych. Premia ograniczona czasowo. Kiedy ktoś z Twoich zaproszonych znajomych zrobi pierwsze zamówienie (>3$) otrzymasz 2$.


Jak To Działa:

  • 1.Oddaj 5% TANIEJ, Zaproś swoich znajomych aby dołączyli do Vova. Dostaną kupon 5% TANIEJ.
  • 2.Otrzymuj 5% TANIEJ Dostaniesz kupon 5% TANIEJ za każdego znajomego, który zarejestruje się do Vova za Twoim zaproszeniem. kod kuponu zostanie wysłany do ciebie w ciągu 2 godzin.
  • 3.Wykorzystaj swój kupon Na stronie torba z zakupami/kasa możesz wprowadzić kod kuponu w polu „Użyj kodu kuponu” i kliknąć przycisk „Zastosuj”, by z niego skorzystać.

Kliknij poniżej. Odbierz 2 $. Sprawdź swoje pieniądze w zakładce „Zarabiaj pieniądze” na stronie domowej Vova po pobraniu i zalogowaniu się do aplikacji. Korzystaj z tanich zakupów i polecaj tą opcję dalej.


KUPUJ, ZARABIAJ Z VOVA!


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex