Altcoiny na zielono – do boju!, Bitcoin zawiódł?, Lek na dzisiejszy kryzys finansowy!, Jak walczy system z Koronawirusem!Zielona ściana altcoinów | Czy przeceny się skończyły?


Piątkowe poranki zdecydowanie należą do najprzyjemniejszych w tygodniu roboczym. Co jednak może sprawić, że ten czas będzie jeszcze przyjemniejszy? Zielona ściana altcoinów na pewno w tym pomaga. W ciągu ostatnich 24 godzin, rynek kryptowalut gwałtownie odbił się ze swojego pospadkowego marazmu.
 
 

Altcoiny do boju

 
  
 

Po ubiegłotygodniowych spadkach, widok tego typu napawa optymizmem. Zielona ściana altcoinów przyjemnie kłuje w oczy zielenią, a same zainteresowane kryptowaluty zyskały znacznie na wartości. Wśród kryptowalut z największą kapitalizacją, największymi zyskami mogą pochwalić się Bitcoin SV oraz Bitcoin Cash, które kolejno wzrosły o 32% i 22%. Z pierwszej setki, według coinmarketcap, wybija się jeszcze Numeraire, która zanotowała wzrost o 31%. Również sam bitcoin radzi sobie dobrze, utrzymując 15% wzrostu.


zielona ściana altcoinów

W przypadku pozostałych pozycji ze szczytu rankingu kapitalizacji warto spojrzeć również na Ethereum – 16% oraz XRP – 10%. Pierwszą dziesiątkę największych kryptowalut zamyka Tezos z wynikiem 18%.

Wyjątkiem w całym zestawieniu jest Steem, który pomimo gwałtownego wzrostu kilka dni wcześniej, dzisiaj ponownie stracił ponad 21%. Te ruchy cenowe związane są bezpośrednio z trudną sytuacją dotyczącą przejęcia kontroli nad blockchainem przez Justina Suna, twórcę projektu Tron.

Co na to „ptaszki”?

Zielona ściana altcoinów i bitcoina ja zwykle przyciągnęła komentatorów na Twittera. Dzisiaj możemy przeglądać komentarze głównie informujące o chęci zakupów. Trudno się dziwić – w obliczu tak dużych i nagłych zielonych świec, apetyty rosną.


Złotówka OSTRO W DÓŁ! Polacy TRACĄ MAJĄTKI, Bitcoin – dziwnie się zachowuje?! (gość: Cezary Graf) | WIADOMOŚCI 
NASZ TEAM FB
 

NAGA.COM – Prezentacja wprowadzenie grupy Forex4Freedom. Jak zarabiać na kryzysie 
 

Absolutna katastrofa we Włoszech i w Hiszpanii! Europa walczy z koronawirusem
PRACA BEZ INWESTYCJI- SPRAWDZAM!

 
FireAds
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating