19 kwietnia 2024

AdFreeStyle – Zarabiaj lub promuj swoje projekty biznesowe

3 min read
   
 

W AdfreeStyle możesz być Wydawcą lub też Reklamodawcą. Możesz skutecznie i tanio się zareklamować lub też możesz wykorzystać swoją przestrzeń na blogu , forum czy stronie celem “sprzedaży” jej dla osób które byłyby zainteresowane wyświetlaniem na nich swoich reklam – płatnych reklam.

Reklamodawcy

Chcesz się zareklamować?

Chcesz rozszerzyć swoją działalność, zwiększyć swoje zyski, zareklamować produkt lub usługę? Jeśli tak, to jest to miejsce dla Ciebie.

Zarejestruj się rozpocznij prowadzenie swojej kampanii reklamowej.

Czemu adFreestyle?

Reklamodawcy to firmy lub osoby, które chcą zamieścić reklamę swojej działalności, firmy, usług czy produktów na stronach internetowych, blogach lub forach. W tym momencie z pomocą przychodzi adFreestyle, udostępniając mechanizm kreowania i emisji reklamy na stronach swoich partnerów (Wydawców). Reklamodawca określa jedynie podstawowe parametry reklamy, a system zajmuje się całą resztą.

Wydawcy

Chcesz zarabiać na swojej stronie lub blogu?

Interesuje Cię zarabianie na reklamach umieszczonych na Twojej stronie? A może chcesz zarabiać na polecaniu innych użytkowników? Zarejestruj się aby w prosty sposób zwiększyć swoje dochody.

Czemu adFreestyle?

Wydawcy to firmy lub osoby, które są właścicielami stron internetowych, prowadzą fora lub blogi i chcą na nich zarabiać. Najprostszym sposobem zarabiania jest umieszczenie na stronie reklamy, ale gdzie znaleźć Reklamodawcę? W tym momencie swoje usługi oferuje adFreestyle. To adFreestyle zajmuje się emisją reklam na stronie i szukaniem Reklamodawców, podczas gdy Wydawcy mogą zająć się rozbudową swojego serwisu czy dodawaniem nowego, ciekawego wpisu na blogu, co wpłynie na zwiększenie ilości odwiedzin i spowoduje zwiększenie zysków z reklam.

adFreestyle działa na zasadzie prepaid (Reklamodawcy wpłacają pieniądze przed zamieszczeniem reklamy), dzięki czemu wypłaty dla Wydawców realizowane są w tym samym dniu od zgłoszenia żądania wypłaty.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex