100 tys. $ za 1 Bitcoina – już niedługo?!

 
   
 


Cena Bitcoina i innych kryptowalut przeszła ostatnio dość istotne zmiany. Jednak sentyment analityków i inwestorów pozostaje optymistyczny. Sektor krypto pozostaje realną alternatywą dla wielu, jeśli chodzi o szalejącą inflację, która jest widoczna na coraz większej ilości rynków.

W niedawnym wywiadzie znany analityk Bitcoin Willy Woo twierdzi, że to nie koniec targu byków. Dodaje też, że aktualna sytuacja największej kryptowaluty jest dobra. Ponawia też swoją prognozę w cenie Bitcoina, która według wielu analityków przekroczy barierę 100,000 USD. Choć droga do takiego poziomu wydaje się odległa, należy pamiętać, że sektor krypto charakteryzuje się znacznie większą dynamiką. Autor tej analizy nie podaje jednak daty, kiedy prawdopodobnie taka sytuacja mogłaby się odbyć. Mimo to uważa, że to całkowicie realistyczny scenariusz.Wielu ekspertów sugeruje, że aktualna cena Bitcoina to najlepszy czas na inwestycje, co może okazać się niezwykle opłacalne w długoterminowym procesie inwestycyjnym.


Dołącz do OMEGAPRO i zyskaj jeszcze więcej na skutecznym handlu

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC lub innych kryptowalutach - zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie - inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

PARAIBA - Zobacz !

CRYPTO OMEGA PRO - Zobacz !

 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating