Osobiście nie wierzę w żadne szczepionki i szczepienia. Wolę naturalne rzeczy których nie muszę testować, po prostu wiem – że są zdrowe.


Naturalne mechanizmy obronne – Czosnek!


Czosnek to roślina powszechnie znana i niejednokrotnie goszcząca na polskich stołach. Roślina ta znana jest już od tysięcy lat, szczególnie wykorzystywana była w medycynie ludowej jako środek do leczenia chorób zakaźnych. Ale nie tylko, w czasach starożytnych właściwości świeżego czosnku wykorzystywano do leczenia licznych ran oraz owrzodzeń.  Chińczycy stosowali herbatę czosnkową do łagodzenia objawów cholery i czerwonki.


Właściwości czosnku


czosnek syrop czosnkowy

Czosnek to bogate źródło minerałów i witamin. Skład to większości woda oraz węglowodany. Liczne olejki eteryczne oraz lotne i organiczne związki siarkowe. Do związków siarkowych zaliczamy skordyninę A I B oraz allicynę. To właśnie ta ostatnia ma postać płynnego oleju o charakterystycznym zapachu. Hamuje skupienie płytek krwi, obniża poziom tłuszczów w surowicy krwi, zwiększa rozpuszczalność białka osocza krwi oraz działa przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie. Trafiając od krwioobiegu i płuc wydostaje się z organizmu z wydychanym powietrzem oraz potem.


Przepis na syrop czosnkowy

Syrop z czosnku pomogą wzmocnić mechanizmy obronne organizmu zarówno dorosłym jak i dzieciom.


Składniki:


  • syrop z cytryny
  • miód lipowy
  • czosnek
  • cebula

Sposób przygotowania


Cebule należy pokroić na cztery części i umieścić słoiczku, następnie dodać do niej 2 łyżeczki miodu lipowego, sok z jednej cytryny oraz czosnek podzielony na 7 równych części. Całość odstawić na 24 h.


Dawkowanie


Dla wzmocnienia odporności organizmu zaleca się przyjmowanie po jednej łyżeczce co 2 -3 godziny na dobę przez około 7 dni. Kuracje można powtarzać co dwa tygodnie.


Z ostatniej chwili JAK OPANOWAĆ KORONAWIRUS


https://www.youtube.com/watch?v=XqdaPTK1jFE&fbclid=IwAR1frDrS0OeLQTQu0gsbXivf__BmpGa8HfIrPIVxGs1OqO_JA0J1TJrRYGc

DLACZEGO ZOSTANIE WPROWADZONY STAN WYJĄTKOWY W POLSCE? – Janusz Zagórski


https://www.youtube.com/watch?v=CUSx4lbgJPo&fbclid=IwAR3rrXkUfbP_9aKLYKW0IgGBKq3AoXy1TkTOuTVO-Y8LQQ_aONEcw7XUXpU

 Kryzys finansowy i upadek kryptowalut


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif