Wow!! II Konkurs na E-Pasywnych. Jeszcze się nie rozpoczął – a już skończył

 
   
 

I mamy drugi konkurs. Tym razem – Mega szybki 🙂

Dlaczego?

Ponieważ zwycięzcy są przydzieleni…..automatycznie.

Dziś chcę wynagrodzić dwie osoby z mojego Teamu. Są nimi Łukasz Jasionowicz (Nagroda I 50$ – na zakup adpacków, piwa lub czegokolwiek innego) oraz Bernard Simlat ( Nagroda II 25$  – Beniu miał zamiar kupić dodatkowe narzędzia marketingowe w firmie AIOP a więc już je ma) . Oczywiście do nich należy decyzja ostateczna. Łukasz i Bernard ściśle ze mną współpracują. Wspólnie sobie pomagamy, motywujemy i napędzamy. Pracujemy głównie w branży Revshare, tworzymy strony, budujemy zespół i pracujemy nad tym aby nasze osoby miały komplet informacji łącznie z nowoczesnymi Landing Page do promocji.

Czy E-Pasywni rozdają kasę?

Nie!

Wynagradzają natomiast osoby które konsekwentnie pracują, mają swój cel i wizje. Warto więc do nas dołączyć….być może kolejna nagroda poleci do Ciebie!

Musisz również wiedzieć że …

…ciężko jest wyobrazić sobie prowadzenie biznesu bez pracy w grupie. Ciężko jest pracować mając tylko motywację wewnętrzną, ponieważ nie zawsze jest ona na tyle silna aby dawała nam stu procentowe efekty. Ciężko jest budować biznes online bez wsparcia i zaangażowania innych osób.

Ale zupełnie lekko jest gdy…

…pracujemy zespołowo. Gdy Nam pomagają – a My pomagamy dla nich.
To dobro wraca.

 

wielkich sukcesow

Brawo Panowie!

konkurs jasionowicz
 

konkurs simlat

Działamy.

„Czas to Twoje najważniejsze aktywa. Nie pieniądze”

Warto mieć to na uwadze!

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating