23 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Wiadomości z ostatniego tygodnia. 30 września 2022 rok

4 min read
   
 

Tydzień dobiega końca, więc możemy porozmawiać o najciekawszych nowościach w branży kryptograficznej z ostatnich dni.

Microsoft M12 inwestuje w platformę Web3 Space and Time za 20 milionów dolarów

Platforma danych Web3 Space and Time pozyskała 20 milionów dolarów w postaci strategicznego finansowania od głównych inwestorów kierowanych przez fundusz Microsoft M12. Zostało to zgłoszone do ForkLog przez przedstawicieli firmy.

Pozostali uczestnicy rundy to między innymi Framework Ventures, HashKey, Foresight Ventures, SevenX Ventures, Polygon, Blizzard, Stratos, Hash Capital, Coin DCX, a także kilka wiodących społeczności Web3 i aniołów biznesu.

Space and Time automatyzuje logikę biznesową dzięki zastrzeżonej kryptografii Proof-of-SQL. Według twórców, bezpośrednie połączenie inteligentnych kontraktów ze zdecentralizowanym przechowywaniem danych platformy daje szerokie możliwości jej wykorzystania w Web3.

Planowana integracja Space and Time z Microsoft Azure zapewni klientom tego ostatniego dostęp do analityki opartej na danych blockchain.

Projekt zamierza również współpracować z platformą Chainlink w celu rozszerzenia możliwości hybrydowych inteligentnych kontraktów podczas działania w środowisku pozbawionym zaufania. Deweloperzy będą mogli tworzyć wielołańcuchowe dappy, a także generować zdecentralizowane i niedrogie dane analityczne.

Powstałe fundusze Space and Time wykorzystuje na dalsze projektowanie i rozwój produktów.

Firma wcześniej zebrała 10 milionów dolarów w rundzie finansowania zalążkowego prowadzonej przez Framework Ventures.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Immunefi, startup kryptograficzny, który pomaga projektom DeFi uruchamiać programy w celu znajdowania błędów na swoich platformach, zamknął rundę finansowania serii A w wysokości 24 milionów dolarów.


OPCJA WSPÓŁPRACY ONLINE- WARTO PRZETESTOWAĆ!

 
EAZYBOT
 

Deweloperzy Cosmos przedstawili białą księgę Cosmos Hub

Założyciele Cosmos, Ethan Bukman i Jae Kwon, opublikowali białą księgę prezentującą nową funkcjonalność ekosystemu projektu.

Jednym z kluczowych rozwiązań jest Interchain Scheduler, wielołańcuchowy rynek skupiający się na możliwościach MEV. Będzie podłączony do usługi przekazywania transakcji wielołańcuchowych (podobnie jak Flashboty w kontekście Ethereum).

„Kupując przestrzeń blokową w różnych łańcuchach, użytkownicy mogą zabezpieczyć możliwości arbitrażu dzięki silnym gwarancjom wydajności” – czytamy w dokumencie.

Programiści zauważyli, że Interchain Scheduler przekieruje prowizje otrzymane z rynku MEV do skarbca Cosmos Hub.

Drugie rozwiązanie nazywa się Interchain Allocator. Jest to moduł oprogramowania, który pozwala łańcuchom opartym na Kosmosie osiągnąć „koordynację gospodarczą” w celu tworzenia aplikacji skoncentrowanych na tworzeniu dóbr publicznych. Deweloperzy są pewni, że takie podejście zwiększy wartość tokena ATOM.

Powyższe rozwiązania mogą być zaimplementowane jako uzupełnienie wcześniej ogłoszonych funkcji Cosmos Hub związanych z zabezpieczeniami cross-chain i ATOM liquid staking.

Wcześniej zdecentralizowana giełda instrumentów pochodnych dYdX ogłosiła utworzenie własnej sieci w ekosystemie Cosmos.

 
STRZALKA
   
Zautomatyzowane Boty Crypto!
 

Brett Harrison odchodzi ze stanowiska prezesa FTX US

We wtorek 27 września Brett Harrison, prezes amerykańskiego oddziału giełdy kryptowalut FTX, ogłosił swoją rezygnację.

„W ciągu najbliższych kilku miesięcy zmienię swoje obowiązki i przejdę do roli konsultanta w firmie” – powiedział Harrison.

Najwyższy menedżer dołączył do FTX US w maju 2021 r., po przejściu z animatora rynku Citadel Securities (spółki zależnej od funduszu hedgingowego Citadel).

Według niego, w tym czasie personel giełdy kryptograficznej z siedzibą w Chicago przekroczył 100 osób, wykupiono LedgerX i Embed oraz podjęto kroki w celu ukształtowania polityki dotyczącej kryptowalut w Stanach Zjednoczonych.

Prezes FTX Sam Bankman-Fried potwierdził przejście Harrisona na stanowisko konsultanta i ogłosił przeniesienie amerykańskiego oddziału do Miami. Burmistrz Francis Suarez z zadowoleniem przyjął decyzję giełdy.

Źródło powiedziało The Block, że pracę Harrisona przejmie Zach Dexter. Kierował LedgerX, a po jego zakupie przez FTX US kierował działem instrumentów pochodnych platformy. Firma nie skomentowała jeszcze informacji.

 
ROBOINVESTING
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex