17 kwietnia 2024

Royaltiz – bonus do 180€! Depozyt: 15€ (depo od razu zwracamy wraz z bonusem)

3 min read

Czas na zmiany paradygmatu

Czas inwestować w ludzi, a nie w korporacje, bo to ludzie zmieniają świat.

Firma Royaltiz wymyśliła na nowo krajobraz społeczny i finansowy, wprowadzając nową generację inwestycji peer-to-peer.

   
 

Wszystkie talenty Royaltiz podpisują ekskluzywny kontrakt na 10 lat i uruchamiają własne ROY w Royaltiz. Wprowadzają także swoją społeczność na platformę Royaltiz, gdzie mogą swobodnie handlować i zarabiać. Dzięki Royaltiz możesz po raz pierwszy stawiać na Talenty, sławne lub obiecujące i na tym zarabiać.

ROY: zasób cyfrowy o fundamentalnej wartości

Każdy talent uruchamia własne ROY, które uprawniają jego posiadaczy do miesięcznego zysku pieniężnego w oparciu o wartość finansową wygenerowaną przez talent.

HANDEL: Kupuj i sprzedawaj ROY

YIELD: Odbieraj comiesięczne zwroty zarobionych środków pieniężnych


Procedura działania celem odbioru do 180 euro!

Royaltiz – bonus do 180€! Depozyt: 15€ (od razu do wypłaty. Bonus – podobnie wpada i jest od razu do wypłaty. Royaltiz to rewolucyjna strona inwestycyjna polegająca na kupowaniu wizerunków sportowców i zarabianiu na ich trendzie. Za zaproszenie znajomego otrzymujemy do wyboru jedną z trzech kart o wartości do 180€ oraz nagrody specjalne – Worek z 100€ – PlayStation 5 – Airpods PRO.


Link do rejestracji: https://www.royaltiz.com/referral/a37ad9d9-e0e5-4e11-b4c3-609a3e210600

Jako kraj zamieszkania, narodowość wybierz Francję (Polski adres nie przechodzi ale dowód już bez problemu). Zarejestruj się z linku powyżej, po kliknięciu next uzupełnij dane pamiętaj aby kraj zamieszkania ustawić na Francję. W polu currency wybierz euro, w polu “VIP CODE” nie wpisujesz nic. Kliknij w link który przyjdzie Ci na e-mail.

Zweryfikuj swoją tożsamość (zakładka “my profile”) (tylko dokument typu dowód). Weryfikacja trwa kilka minut. Uwaga! na poniższej stronie wygenerujesz sobie francuski adres:


https://www.fakexy.com/fr-fake-address-generator-paris

Po zweryfikowaniu doładuj konto min. 15 euro np. jednorazowo poprzez kartę Revolut.

Następnie zakup dowolnie wybraną kartę, polecam kupić najtańszą za 2 lub 3 euro. (Prowizja za zakup to 1€ lecz przy sprzedaży jest to zwracane). Uwaga!!!, niektóre z kart są w trakcie dodawania i może przy niej być opcja “Dołącz do oczekujących”, my wybieramy kartę – którą możemy kupić od razu, po co czekać. Widać to na poniższych obrazkach.

Kolejne kroki zakupu karty, poniżej.

Wpisujemy jedynkę ponieważ kupujemy 1 kartę. Pokaże nam cenę karty plus FEE.

Kliknij “Missions” odbierz bonus.

W dalszej kolejności przejdź do sekcji nagród “Rewards”, kliknij “see in my portfolio” aby otrzymać kartę bonusową o wartości do 180€.

Do wyboru są 3 karty z różnymi krajami oraz nagrody specjalne (Worek z 100€, PS5, AIRPODSPRO), ceny kart mamy podane w markecie więc teoretycznie możemy sprawdzić które kraje charakteryzują się najwyższymi kwotami (Kamerun -> Niemcy -> Brazylia -> reszta)

Po otrzymaniu bonusu sprzedaj kartę lub zachowaj ją, czym mniejszą cenę ustawisz tym szybciej się sprzeda. Wypłata jest od 10€ i nie ma ukrytych kosztów dodatkowych. Zaproś znajomych i otrzymaj dodatkowe karty.

Polecaj i zarabiaj. Otrzymuj kolejne karty poprzez swój link partnerski – link znajdziesz w zakładce “Rewards – Nagrody”

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
1
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex