×

(Recenzja) – Proste, łatwe korzystanie z arbitrażu oraz czym jest arbitraż?

(Recenzja) – Proste, łatwe korzystanie z arbitrażu oraz czym jest arbitraż?

   
 


Przestrzeń kryptowalut jest dobrze znana ze swojej zmienności. W szczytowym momencie pandemii Corony cena Bitcoina i większości innych aktywów kryptograficznych spadła o około 40% w jednym z najgorszych dni na rynku. Podczas gdy niektórzy obawiają się zmienności, inni widzą w tym szansę.

Arbitraż, który polega na handlu aktywami na różnych rynkach w celu skorzystania z różnic cenowych, nie jest niczym nowym. Jeśli trader może kupić BTC po 7000 USD na jednej giełdzie, a następnie sprzedać go za 7100 USD na innej, może zarobić 100 USD – oczywiście jeśli nie uwzględnimy opłat transakcyjnych.

 
ALGOSONE
 

Zmienność areny kryptowalut zwiększa możliwości arbitrażu. Dane pokazują, że podczas krachu na rynku kryptowalut na wiosnę 2020 r. różnica w cenie 1 BTC między dwiema głównymi giełdami kryptograficznymi – OKEx i Bitstamp – przez krótki okres wynosiła ponad 500 USD.Korzystanie z arbitrażu w Crypto

ArbiSmart Crypto to platforma inwestycyjna w która wykorzystuje inteligentnego bota handlowego do korzystania z możliwości arbitrażu. Bot ArbiSmart jest wspierany przez algorytm nowej generacji, który śledzi ceny najlepszych kryptowalut na różnych giełdach, aby tworzyć najlepsze dostępne transakcje arbitrażowe. Użytkownicy mogą automatycznie korzystać z możliwości arbitrażu, które pojawiają się na ponad 20 giełdach, bez konieczności analizowania wzorców rynkowych, identyfikowania możliwości lub samodzielnego wykonywania transakcji.Platforma jest regulowana w Unii Europejskiej,  dzięki czemu pozostaje bezpieczną, godną zaufania i niezawodną platformą. ArbiSmart posiada dwie licencje UE na swoje usługi, co oznacza, że ​​dane użytkowników są chronione przez rygorystyczne protokoły bezpieczeństwa, integralność konta jest chroniona przed praniem brudnych pieniędzy i oszustwami, firma ma zawsze odpowiednie środki operacyjne, aby zapłacić klientom, oraz fundusz ubezpieczeniowy, aby zapewnić zabezpieczenie, jeśli kiedykolwiek wymagany. ArbiSmart ma już ugruntowaną pozycję w świecie kryptowalut i ma solidną reputację. Użytkownicy dokładnie wiedzą, czego się spodziewać, ponieważ ich zakres zysku, który zależy od poziomu ich konta, jest wyraźnie i prezentowany na stronie internetowej .

Na TrustPilot platforma inwestycyjna kryptowalut otrzymała zdecydowanie pozytywne oceny za swoje usługi . ArbiSmart ma siedzibę w Estonii, ale oferuje swoje usługi użytkownikom na całym świecie, o ile nie są oni mieszkańcami Stanów Zjednoczonych i mają ukończone 18 lat.

Według firmy może obsługiwać duże wolumeny transakcji, jednocześnie korzystając z wielu możliwości arbitrażu. ArbiSmart oferuje również wsparcie 24 godziny na dobę za pośrednictwem wielu kanałów, w tym poczty e-mail, telefonu, Whatsapp, Telegram, Viber i Messenger.Jak korzystać z ArbiSmart

Aby korzystać z ArbiSmart, użytkownicy będą musieli najpierw utworzyć konto – standardowa procedura z prawie każdą platformą. Skorzystanie z możliwości inwestycyjnej platformy będzie wiązało się z wpłatą początkową w wysokości co najmniej 500 euro.

Zakup RBIS, natywnego tokena ArbiSmart jest wymagany do korzystania z platformy arbitrażu kryptograficznego ArbiSmart, a zakup RBIS generuje zyski w EUR. Token nie jest jeszcze notowany na giełdach, chociaż od czasu do czasu ArbiSmart otwiera opcje sprzedaży i odkupuje tokeny RBIS od klientów, z których niektórzy osiągnęli już ponad 50% zysków w mniej niż rok, ponieważ token jest do tej pory kontynuowany rosnąć na wartości.

System ArbiSmart oferuje bardzo konkurencyjne zwroty dla przemysłu. Różne inwestycje zapewnią użytkownikom dostęp do różnych korzyści w zależności od rodzaju konta. Na stronie ArbiSmart każde konto ma dostęp 24/7 i szacowany roczny zysk powyżej 10%, chociaż większe inwestycje mogą dać użytkownikowi dostęp do dedykowanego opiekuna konta, połączenia z dodatkowymi giełdami i zaproszenia na prywatne wydarzenia.Gdy tylko zasilą swoje konta, użytkownicy będą mogli zacząć inwestować za pomocą platformy, aby zacząć zarabiać codzienne zyski z możliwości arbitrażu. Po dokonaniu wpłaty środki automatycznie dołączają do puli płynności firmy, aby generować przychody. Ponieważ platforma jest w pełni zautomatyzowana, użytkownik nie musi nic robić, ponieważ każdy aspekt procesu handlowego jest wykonywany za niego. Zaczną już zarabiać w ciągu 24 godzin, które mogą otrzymać w EUR i wypłacić na swoje konto bankowe lub wypłacić jako BTC lub ETH.

Menu platformy zawiera zakładki do wyświetlania zarobków, dokonywania wpłat, przeglądania statusu konta, przesyłania dokumentacji KYC (znaj swojego klienta) i śledzenia możliwości arbitrażu na żywo. Ponadto, nawet jeśli użytkownik nie musi sam dokonywać transakcji, Arbismart zapewnia wysokiej jakości dane handlowe i narzędzia edukacyjne za pośrednictwem firmowego bloga .

Oprócz zautomatyzowanej platformy arbitrażu kryptograficznego, ArbiSmart uruchomił oprocentowany portfel oferujący zwroty sięgające ponad 20% rocznie, na które otrzymali już licencję UE. Użytkownicy będą mogli bezpiecznie przechowywać swoje środki na zwykłym koncie, na którym mogą zarabiać codzienne zyski w EUR, BTC, ETH, USDT i więcej oraz wypłacać je, kiedy tylko zechcą. Alternatywnie, będą mogli przenieść swoje środki na zablokowane konto na wybrany okres czasu, zwiększając swoje odsetki, aż nadejdzie czas na wypłatę środków. Przenosząc tokeny na średnio- i długoterminowe konto oszczędnościowe lub przechowując je w RBIS, użytkownicy mogą uzyskać znacznie wyższy zwrot w porównaniu z innymi monetami dostępnymi na platformie.

ArbiSmart pozwala również użytkownikom zarabiać za pośrednictwem programu partnerskiego lub udostępniając platformę w mediach społecznościowych, aby zdobywać punkty. Za pośrednictwem programu poleceń użytkownicy mogą zarabiać na podstawie inwestycji poleconych, ale program dotyczy tylko poleconych bezpośrednich.

Warto tutaj zaznaczyć, że program poleceń sięga tylko jednego poziomu – w przypadku skierowań bezpośrednich – i jako taki nie jest wielopoziomowym programem marketingowym. Nasze konto testowe na ArbiSmart do tej pory przynosiło stały zysk, w górnej części zakresu prezentowanego na stronie, a przyjazna dla użytkownika platforma pozwalała nam łatwo poruszać się po backendzie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie, odwiedź ich stronę internetową lub śledź w mediach społecznościowych

 
ALGOSONE
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex