Mój jest ten kawałek podłogi….blockchainowa inwestycja w nieruchomości

   
 

Zakup nieruchomości jest doskonałym sposobem na inwestycję, kupno mieszkania, domu lub działki to pomysł na zabezpieczenie przyszłości swojej i najbliższych. Dzięki firmie HB PREMIUM możemy czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości poprzez zakup tokenów HUB1. Dodatkowo, dbając o bezpieczeństwo inwestycji, emitent deklaruje, że do czasu oddania budynku przez dewelopera pieniądze zabezpiecza smart contract.

HB Premium to innowacyjna firma, która chce się rozwijać i czerpać korzyści z nowych technologii. Dlatego oferują Nam projekt HUB ONE, nowoczesne podejście do inwestowania w oparciu o technologię blockchain, zapewniają możliwość wejścia na rynek nieruchomości bez ogromnego kapitału. Kupując token HUB1, otrzymujesz prawo do czerpania zysków z najmu nieruchomości oraz aktywnego decydowania o jej losach w ramach zdecentralizowanej autonomicznej organizacji DAO.


Model biznesowy

Każdy token HUB1 odpowiada zyskowi z wynajmu jednego centymetra kwadratowego nieruchomości. Ich token będzie generował zyski na dwa sposoby, po pierwsze z najmu po drugie ze sprzedaży mieszkań. Kwota uzyskana z tytułu najmu zostanie rozdysponowana pomiędzy wszystkich posiadaczy tokenów HUB1. Poniżej stopy zwrotu z inwestycji, dodatkowo mogą się one powiększać w przypadku, gdy społeczność zdecyduje o sprzedaniu całej lub części nieruchomości.

Emisja tokenów HUB ONE zostanie podzielona na fazę private sale, pre- sale oraz dwie rundy ICO. Cena tokena z każdą kolejną rundą będzie wzrastać, dlatego im wcześniej dołączysz do inwestycji, tym wyższa będzie Twoja stopa zwrotu.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex