20 kwietnia 2024

Mistrzostwa Świata w Rosji – Płatności Bitcoinem

3 min read
   
 


‼️⏯️ Bitcoin będzie używany w niektórych hotelach jako metoda płatności za pobyt gości

‼️⏯️ Właściciele hoteli podpisali umowy z operatorami płatności BTC, aby jeszcze lepiej sprostać kibicom, którzy tam zawitają

‼️⏯️ Nie zapowiada się, że podczas Mistrzostw Świata cena Bitcoina spadnie, jednak z uwagi na jego niską obecnie cenę, trzymanie swoich kryptowalut w portfelu jest jednak lepszym rozwiązaniem

 

 

Bitcoin akceptowany jako środek płatniczy na Mistrzostwach Świata w Rosji

 

Rozpoczynające się właśnie Mistrzostwa Świata w Rosji to ogromne piłkarskie święto. W marcu ogłoszono, że kibice będą mogli w tym czasie używać Bitcoina jako metody płatności. Przyjrzymy się w jaki sposób będzie on używany przez fanów piłki nożnej i kryptowalut podczas tych mistrzostw.

Bitcoin akceptowany jako metoda płatności podczas mistrzostw

W marcu ogłoszono, że Bitcoin będzie używany w niektórych hotelach jako metoda płatności za pobyt gości, którzy przyjadą do Rosji w celu wsparcia narodowych drużyn na 12 różnych stadionach w Rosji. Jest to z pewnością największe wydarzenie sportowe w 2018 roku. Miliony ludzi przyjadą do Rosji aby obejrzeć rozgrywki. Hotele w Kalingradzie zapowiedziały akceptację Bitcoina jako płatność za swoje usługi.

 
 

Właściciele hoteli podpisali umowy z operatorami płatności BTC, aby jeszcze lepiej sprostać kibicom, którzy tam zawitają. W najbliższych dnia Kalingradu zawitają miliony kibiców. Hotele we wspomnianym mieście oświadczyły, że na początku spodziewają się gości z Serbii, Chorwacji, Maroka, Nigerii, Anglii, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii, co oznacza, że ​​będzie wielu potencjalnych użytkowników Bitcoina, którzy przyjdą na stadiony aby wspierać swoje zespoły.

Hotele w Kaliningradzie podjęły współpracę z usługodawcą o nazwie Free-Kassa. Menedżer sieci hotelowej, która dokonała wspomnianego porozumienia z Free-Kassa, zauważa, że ​​zainteresowanie obrotem i dokonywaniem płatności za pomocą kryptowalut rośnie w ciągu ostatnich dwóch lat i chce sprostać wymaganiom zwolenników tej formy płacenia.

 
 
 

Ceny w hotelach, nie tylko w Kaliningradzie, ale również w innych rosyjskich miastach goszczących kibiców, poszybowały w górę nawet dziesięciokrotnie, w porównaniu do pierwotnych stawek. Nie można się temu dziwić, ponieważ Rosja wydała na to wydarzenie 12 miliardów USD i teraz szuka okazji, aby odzyskać chociaż część z tej inwestycji.

Sieć hoteli, która podjęła współpracę z Free-Kassa, aby zapewnić odwiedzającym opcję dokonywania płatności za pomocą Bitcoina, ma nadzieję, że inne hotele podążą ich śladem.

 
AIOP
 

Nie zapowiada się, że podczas Mistrzostw Świata cena Bitcoina spadnie, jednak z uwagi na jego niską obecnie cenę, trzymanie swoich kryptowalut w portfelu jest jednak lepszym rozwiązaniem. Wiele wskazuje, że niebawem przyjdą długo wyczekiwane wzrosty, więc wszyscy hodlerzy będą zadowoleni ze swojego podejścia. Nie mniej, fakt akceptacji Bitcoina podczas tego piłkarskiego święta jest dobrym krokiem w stronę jego powszechnej adaptacji…..

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex