×

Jak to jest z tym Marketingiem Sieciowym i Pracą w Internecie!

Jak to jest z tym Marketingiem Sieciowym i Pracą w Internecie!

   
 


Krótkie wyjaśnienie czym jest marketing sieciowy.


Każdy biznes, czy też firma produktowa potrzebuje klientów a więc jednostki ludzkiej. W wielu przypadkach więc, zamiast zakupu drogiej reklamy przez firmę  na jej produkty,  o wiele prostszym i korzystniejszym rozwiązaniem jest wprowadzenie programu partnerskiego. Program Partnerski (PP) polega na tym że promując usługi danej firmy poprzez swój link (tzw. reflink), system wie kto kogo i komu polecił a więc wie komu prowizję należy wypłacić.


Przykład


Rejestrujesz się do firmy która oferuje np.  narzędzia do e-marketingu. Zarejestrowałeś się  z polecenia osoby która już w firmie jest  aktywna i kupiła interesujące ją produkty marketingowe. Podobnie robisz ty.  Poprzez swój link partnerski do firmy, zapraszasz kolejne osoby a one następne i Twoja struktura z każdym poziomem się rozbudowuje. Część z tych osób kupuje usługi lub produkty firmy a Ty – tym samym dostajesz  z tego tytułu prowizję. Im więcej klientów zaprosisz i usług sprzedasz – tym więcej zarobisz. Przekładając to działanie na naszą codzienność, wygląda to już mniej efektownie. Idziemy do sklepu w którym widzimy super spodnie. Kupujemy je. Wiedząc że podobne chciał kupić np. nasz znajomy Adam,  dzwonimy do niego oraz informujemy że widzieliśmy spodnie które pewnie chciałby mieć. W ramach „informacji zwrotnej” za polecenie, otrzymamy od znajomego podziękowanie lub zaproszenie na piwo. Robiąc to samo  w Internecie – oprócz podziękowania – piwa – dodatkowo możemy otrzymać prowizję partnerską.


Fajnie?

Oczywiście


Wielu Liderów buduje w firmach internetowych tzw. MLM ( marketing wielopoziomowy) potężne struktury klientów oraz partnerów biznesowych. Będąc ich „sponsorami” pokazują jak w danej firmie należy działać, jaki ma plan marketingowy, jakie produkty oraz w jaki sposób można w niej zarabiać.  W tym przypadku ważne jest dla nas to co firma ma nam do zaoferowania, gdzie  jest zarejestrowana,  jej stabilność, w jakiej formie otrzymamy prowizje a także jakie ma procesory płatnicze lub konta bankowe do wpłat i wypłat. W ten oto sposób projekty internetowe funkcjonują a poprzez ich rekomendacje i polecanie zostajemy odpowiednio wynagradzani – nawet prowizją stuprocentową.

Jedna z firm w której pracuję i polecam jej narzędzia marketingowe płaci mi 10$ za każdą osobę która w niej kupi produkty. Każda z tych zaproszonych osób w tym i ja, opłaca abonament miesięczny za 11,5 $. Mając takich osób około trzydziestu, miesięcznie zarabiam 300$ i to pasywnie. Każda z nich opłaca co miesiąc subskrybowaną opłatę abonamentową a więc za raz wykonaną pracę polegającą na pokazaniu im tego biznesu otrzymuję 300$ co miesiąc.  Będę miał  50 osób – zarobię 500$ miesięcznie, 100 osób – …tysiąc dolarów miesięcznie. Wszystko tak naprawdę zależy od nas..i od naszej pracy. Zauważ że osoby te nie zostały zmuszone do zakupu produktów firmy. Oceniły że są dla nich na tyle wartościowe – że warto za nie płacić.  Zobacz poniżej screen – widać na nim prowizje które otrzymuję od osób którym poleciłem ten biznes. Gdy klikniesz TU , zapoznasz się z tym biznesem i będziesz mógł/mogła podjąć decyzję czy jest on dla Ciebie.Wiele osób na dzień dzisiejszy nie myśli o tym co się może wydarzyć za kilka dni, miesięcy czy lat. Praca na etacie nie jest już na tyle stabilna ( w sumie nigdy nie była) aby nie zacząć szukać dodatkowych źródeł dochodu lub po prostu oszczędzać.  Dziś pracę mamy – jutro niekoniecznie. Podobnie ze zdrowiem.  „Chorego” w pracy nie lubią – co też pewnie wiesz. Dlatego też wszelkie działania w marketingu online które chociaż w małym ułamku będą dążyć do Twojej stabilizacji finansowej, będą też dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.  Na pewno lepszym niż ciągłe narzekanie na rząd, pracę i obwinianie ich za to że mało zarabiamy 🙂 .

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex