Jak to jest naprawdę z tym Bitcoinem

   
 

Niewątpliwie Bitcoin ogarnia już cały świat. Media spekulują, porównują do schematu Ponziego a niektóre instytucje finansowe dla swoich pracowników mówią jasno:

– ” Będziesz inwestował w Bitcoina? – To Ciebie zwolnimy”

Dlaczego tak się dzieje? Strach? Obawy przed nieuniknionym? Krach na rynku finansowym?

Zdecydowanie za wcześnie o tym obecnie mówić ale wszystko ku temu zmierza.

Bitcoin to zdecentralizowana kryptowaluta za którą nie stoi żadna instytucja, rada nadzorcza czy prezes. Jego kod źródłowy jest dostępny dla wszystkich a też nikt nie namawia do jego kupna. Niektórych to boli – bo nie mogą na tym skorzystać a też nie mają nad nim władzy.

Są jednak osoby z świata finansów, które widzą przyszłość systemu opartego o kryptowaluty i blockchain. Są to między innymi: amerykański komisarz ds. Handlu – Bart Chilton, miliarder i inwestor – Tim Draper czy też główny strateg Deutsche Bank – Jim Reid

 
AD2BITCOIN
 

Cała kapitalizacja rynku kryptowalut na dziś 23.11.2017 r.  opiewa na około 255 mld $ – Cryptomaps.org.

Gdzie te pieniądze „powinny być”.

W banku 🙂

Ale ich tam nie ma – a Banksterzy nie widzą tu na razie pola do popisu. Nie mają nad nią władzy. Najkorzystniej więc i najwygodniej jest określić Bitcoina jako … piramida finansowa.

Banksterzy zarządzają bankami inwestycyjnymi czy komercyjnymi. To głównie oni „rozdają karty” i mianują się właścicielami świata. Dobrze wiemy że banki posiadają dziś prawie wszystko, ale oni chcą posiadać – jeszcze więcej.

Aby „posądzić” Bitcoina o to że jest on piramidą finansową najpierw trzeba wiedzieć skąd ona się wywodzi a także jak na rynku finansowym funkcjonuje.

O tym dowiesz się z poniższego artykułu.

BITCOIN KONTRA PIRAMIDA FINANSOWA

źródło: https://bithub.pl

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC lub innych kryptowalutach - zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie - inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

PARAIBA - Zobacz !

CRYPTO OMEGA PRO - Zobacz !

 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex