Handluj profesionalnie AI Botem! Proste i uproszczone interfejsy handlowe, Algorytmy AI i Big Data do handlu finansowego, Narzędzia analityczne handlu

   
 


OB Trading powstał na początku 2020 roku początkowo jako projekt roboczy, który później, napędzany entuzjazmem, przekształcił się w zmieniające życie zaangażowanie. Projekt jest grupą użytkowników kryptowalut, których łączy wspólna wizja – rozwijanie prostych i wydajnych narzędzi handlowych, z których może korzystać każdy na świecie.
Ich zespół składa się ze specjalistów technologicznych – absolwentów informatyki z dużym doświadczeniem w dziedzinie uczenia maszynowego i osadzania danych, a także ekspertów finansowych z wykształceniem ekonomicznym i profesjonalnymi traderami.


Dlaczego to robią?

Uważają, że obecny stan doświadczeń użytkowników w branży handlu online jest niepotrzebnie nadmiernie skomplikowany. Ich celem jest wzbogacenie doświadczenia poprzez dostarczanie narzędzi technologicznych integrowalnych z istniejącymi platformami handlowymi. Staramy się, aby produkty były proste, zrozumiałe, a jednocześnie wydajne. Tworzą produkty, których sami używają.


Ich Produkty


Statystyki pracy botów AI


Rejestracja OB TRADER

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.