17 kwietnia 2024

Handluj profesionalnie AI Botem! Proste i uproszczone interfejsy handlowe, Algorytmy AI i Big Data do handlu finansowego, Narzędzia analityczne handlu

2 min read
   
 


OB Trading powstał na początku 2020 roku początkowo jako projekt roboczy, który później, napędzany entuzjazmem, przekształcił się w zmieniające życie zaangażowanie. Projekt jest grupą użytkowników kryptowalut, których łączy wspólna wizja – rozwijanie prostych i wydajnych narzędzi handlowych, z których może korzystać każdy na świecie.
Ich zespół składa się ze specjalistów technologicznych – absolwentów informatyki z dużym doświadczeniem w dziedzinie uczenia maszynowego i osadzania danych, a także ekspertów finansowych z wykształceniem ekonomicznym i profesjonalnymi traderami.


Dlaczego to robią?

Uważają, że obecny stan doświadczeń użytkowników w branży handlu online jest niepotrzebnie nadmiernie skomplikowany. Ich celem jest wzbogacenie doświadczenia poprzez dostarczanie narzędzi technologicznych integrowalnych z istniejącymi platformami handlowymi. Staramy się, aby produkty były proste, zrozumiałe, a jednocześnie wydajne. Tworzą produkty, których sami używają.


Ich Produkty


Statystyki pracy botów AI


Rejestracja OB TRADER

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex