Ethereum i Ethereum Classic – porównanie

 
  
 

Ethereum (ETH) od pewnego już czasu daje inwestorom duże zwroty – po co więc Ethereum Classic?

Są dwie wersje tej krypto, wspomniane ETH oraz ETC czyli Ethereum Classic. Ethereum jest uważana za drugą kryptowalutę po BitCoinie a jej podział nastąpił po decyzji dot. hard fork, czyli unieważnienia transakcji wykorzystujących lukę w platformie DAO.

Podział był związany z kradzieżą około 3 mln ETH. Jeden z użytkowników znalazł lukę ( błąd) w kodzie DAO i przejmując 3 mln jednostek ETH za które nie trzeba zapłacić, ale można je sprzedać mógłby sporo namieszać co do  kursu tej kryptowaluty.

ETH – ETC – WIĘCEJ INFORMACJI – ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ

 

 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC lub innych kryptowalutach - zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie - inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

PARAIBA - Zobacz !

QUICKX CRYPTOADVICE - Zobacz !

 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating