DeFi, Р2Р lending, Liquidity supply, Liquidity mining, Margin lending, Staking – czym są i jak z nich skorzystać?


Nowe obszary oraz nowe metody uzyskiwania przychodów

   
 

Zainteresowanie kryptowalutami, a także ceną Bitcoina, stale rośnie. Na podstawie liczby wyszukiwanych haseł o BTC i ETH rozmawiają nie tylko miłośnicy kryptografii. Coraz więcej osób zaczyna myśleć o osiągnięciu zysków dzięki zdecentralizowanym aktywom. Jednak popularne monety nie są jedynymi, na których można zarabiać.

Tokeny DeFi są stosunkowo nowym graczem na rynku, ale mają potencjał. W 2020 roku ich kapitalizacja wzrosła o ponad 2000%. Innowacyjny sektor oferuje sposoby pomnażania dochodów, które nie były możliwe w przeszłości, a teraz są dostępne dla wszystkich. Zastanówmy się, czym one są i jak mogą pomóc zwiększyć nasze dochody.


Р2Р lending

To jedna z najpopularniejszych i najłatwiejszych metod generowania dochodu z DeFi. Zablokuj część środków w portfelu inteligentnych kontraktów na procent i zostań członkiem puli kredytów. Z pewnościa odzyskasz swoją inwestycję dzięki automatycznej procedurze pożyczek.


Liquidity supply

Jeżeli dostarczysz fundusze do protokołu DeFi danego projektu, zwiększysz tym samym płynność jego puli. Nawiasem mówiąc, mamy zdecentralizowanego, zautomatyzowanego animatora rynku WhiteSwap. Za zapewnienie tam płynności otrzymasz 0,3% prowizji od wszystkich transakcji proporcjonalnie do Twojego udziału w puli.

 
Phemex
 


Liquidity mining

Otrzymuj natywne tokeny dla dowolnej aktywności w zdecentralizowanej aplikacji. Na przykład możesz dokonywać wpłat, głosować nad aktualizacjami lub zapewniać płynność platformie transakcyjnej.


Margin lending

Udzielaj pożyczek traderom na DEX i otrzymuj dochody z transakcji, które wykonują przy użyciu Twoich środków. Dzięki protokołowi zawsze możesz zwrócić swoją inwestycję, a wysokość zysku będzie zależała od wielkości transakcji.


Staking

Zablokuj swoje aktywa w portfelu na określony czas i zarabiaj odsetki. Stawki użytkowników tworzą wspólną pulę monet. Zwiększa to popyt, ponieważ w obiegu jest mniej monet.
Niektóre z najpopularniejszych par do obstawiania to ETH / DAI i ETH / USDT. Są również dostępne na WhiteSwap.

Zdecentralizowana branża finansowa stworzyła nowe sposoby zarabiania na korzystaniu z inteligentnych kontraktów. Użytkownicy mogą wchodzić w interakcje bez osób trzecich i uzyskać całkowitą kontrolę nad swoimi finansami.

Jak widać, oprócz handlu na giełdzie istnieją inne efektywne sposoby generowania przychodów, które są możliwe dzięki tokenom DeFi.


Wybierz odpowiednią opcję i zwiększ swoje zyski!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex