Co najchętniej kupujemy za crypto?


 
  
 

Przeszliśmy długą drogę ciągłego unikania kryptografii oraz cyfrowych walut. Świat się zmienia, w końcu kryptowaluty stają się akceptowaną formą płatności. Jesteśmy o kilka kroków bliżej w codziennym zastosowaniu walut cyfrowych. Możliwe jest też dokonywanie większości transakcji za pomocą BTC, na artykuły spożywcze, akcesoria, jedzenie czy rozrywkę.

Kryptowaluty są często wykorzystywane jako inwestycje, ale istnieje wiele towarów i usług, które można kupić za pomocą Bitcoina.

 
 

Oto kilka sugestii, jak możesz wydać swoją kryptowalutę:

Karty upominkowe i prezenty
Artykuły domowe
Biznes
Jedzenie i napoje
Nieruchomość
Bilety i rezerwacja hotelu
Gry lub hazard
Zabawa
Dobroczynność
Złoto i srebro
Edukacja
Sklepy odzieżowe
Uroda i zdrowie
oraz ….. wypłata środków

TRASTRA również postanowiła dowiedzieć się, na co jej użytkownicy wydają swoje krypto. Dlatego przygotowali infografikę z liczbami dotyczącymi korzystania z karty TRASTRA w 2020 r .:Jak widać, cash-out i offline zakupy są najbardziej popularne wśród użytkowników TRASTRA. I co masz zamiar kupić z krypto?  Karta Via TRASTRA pozwala w łatwy i szybki sposób korzystać z kryptowalut, a co ciekawe – płacić nimi w sklepach lub wypłacać w bankomatach.


TRASTRA jest inna, ponieważ umożliwia klientom wymianę Сrypto do Euro i na odwrót bez konieczności korzystania z konta bankowego. TRASTRA obejmuje:   BTC, ETH, LTC, BCH, portfele XR. Karta debetowa Visa, Web / Aplikacja mobilna bankowość ! WIĘCEJ INFORMACJI!


Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating