Co najchętniej kupujemy za crypto?


 
   
 

Przeszliśmy długą drogę ciągłego unikania kryptografii oraz cyfrowych walut. Świat się zmienia, w końcu kryptowaluty stają się akceptowaną formą płatności. Jesteśmy o kilka kroków bliżej w codziennym zastosowaniu walut cyfrowych. Możliwe jest też dokonywanie większości transakcji za pomocą BTC, na artykuły spożywcze, akcesoria, jedzenie czy rozrywkę.

Kryptowaluty są często wykorzystywane jako inwestycje, ale istnieje wiele towarów i usług, które można kupić za pomocą Bitcoina.

 
 

Oto kilka sugestii, jak możesz wydać swoją kryptowalutę:

Karty upominkowe i prezenty
Artykuły domowe
Biznes
Jedzenie i napoje
Nieruchomość
Bilety i rezerwacja hotelu
Gry lub hazard
Zabawa
Dobroczynność
Złoto i srebro
Edukacja
Sklepy odzieżowe
Uroda i zdrowie
oraz ….. wypłata środków


Co najczęściej kupujemy za crypto?


Jak widać, cash-out i offline zakupy są najbardziej popularne. Poznaj!  Kartę Binance która pozwala w łatwy i szybki sposób korzystać z kryptowalut, a co ciekawe – płacić nimi w sklepach lub wypłacać w bankomatach. Karta jest darmowa.


Karta Binance jest inna, ponieważ umożliwia klientom wymianę Сrypto do Euro i na odwrót bez konieczności korzystania z konta bankowego. Możesz więc na niej trzymać crypto i liczyć na wzrosty, lub możesz trzymać euro – które nie narazi Ciebie na duże straty w przypadku bessy na kryptowalutach ! WIĘCEJ INFORMACJI!


Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating