Cena Bitcoina osiągnie 250 000 $ w 2023 roku!

   
 

Cena Bitcoina w 2023 roku sięgnie 250 000 dolarów , a upadek giełdy FTX tylko zwiększy stopień decentralizacji aktywów kryptograficznych. Taką opinię wyraził inwestor venture capital i miliarder Tim Draper w wywiadzie dla Cointelegraph po krachu FTX.

Jego zdaniem główną przyczyną upadku FTX jest jego zależność od jednego centrum i ryzykowne praktyki biznesowe. Do podobnych wniosków dochodzi obecnie większość innych ekspertów analizujących obecny kryzys.

Elon Musk ze swojej strony uważa, że ​​upadek FTX nie oznacza, że ​​kryptowaluty oparte na technologii blockchain zawiodły. Wyjaśnił to szczegółowo podczas niedawnego wydarzenia na Twitterze Spaces z udziałem około 1 miliona osób. Co więcej, z jego perspektywy fiasko FTX było wręcz korzystne.

Do podobnych wniosków prowadzi również analiza Fundacji Henbbo. Przyszłość kryptowalut i blockchain to przede wszystkim decentralizacja i wykorzystanie najbardziej wydajnych algorytmów do obsługi transakcji. Dlatego ich fundusz zaplanował już ambitny program rozwojowy na rok 2023 o wartości ponad 5,4 mln USD.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex