19 kwietnia 2024

Zrób kolejny krok w branży kryptowalut! Ucz się, zarabiaj, wydobywaj i graj w kryptowalutę. Ciesz się i poznawaj świat kryptowalut!

4 min read

Dowiedz się więcej o kryptowalutach i Blockchain

   
 

Proste, związane z kryptowalutami podstawowe informacje które dają każdemu milowy krok w świecie crypto.

Zarabiaj pasywny dochód z krypto

Zrób fortunę na kryptowalucie, niech Twoje zarobki pracują dla Ciebie.

Wydobywaj Bitcoina. Gdziekolwiek, w każdej chwili.

Dostępnych jest wiele usług kopania oraz innych opcji zarabiania na kryptowalutach, które można kupić lub zdobyć w ciągu kilku minut.

O OXBTC

Wszechstronny przewodnik po kryptowalutach, preferowany wybór dla ponad 900 000 użytkowników od 2014 r.

Najlepsze wejście dla początkujących w krypto! OXBTC zbudowało wygodne, wydajne więzi z entuzjastami kryptowalut z ponad 50 krajów.

Chcesz zarabiać małymi kliknięciami? Szukasz prostszych sposobów na zwiększenie zasobów kryptowalut? Czy stabilne zarobki nie są wystarczająco ekscytujące? Cóż, na pewno zainteresuje Cię OXBTC Zarabiaj!

Co to jest OXBTC?

OXBTC Earn to świetny sposób na zwiększenie swoich zasobów dzięki łatwemu klikaniu i prostej obsłudze. Istnieje wiele zadań, które możesz wykonać i zdobyć nagrody w postaci OXCoins. OXCoiny mają stałą cenę w dolarach i nie będą podążać za wahaniami cen kryptowalut. Jeśli masz wystarczającą ilość OXCoins, możesz je wymienić i zwiększyć swoje zasoby.

Po raz pierwszy, gdy doświadczasz OXBTC Earn, możesz być zdezorientowany i oszołomiony, jak zacząć.

Przyjrzyjmy się dla…. pulpitu nawigacyjnego !

W górnej strefie możesz sprawdzić, ile aktualnie posiadasz monet, ile zadań i czynności możesz wykonać oraz ile nagród danego dnia.

14.png

W lewej kolumnie można łatwo znaleźć typ zadań i łatwo je przeglądać, klikając.

15.png

Teraz możesz mieć podstawową wiedzę na temat zarabiania OXBTC. Przejdźmy przez zadania OXBTC Zarabiaj, abyś mógł dowiedzieć się, który najbardziej Ci odpowiada!

Informacje o zadaniu

Zadanie OXBTC

22.png

Z góry tej strony możesz sprawdzić, ile zadań możesz wykonać i ile OXCoinów możesz na nich zarobić.

Wszystkie zadania tutaj są związane z OXBTC, takie jak Mining and Learn. Każde zadanie ma swoje własne kroki do wykonania. Być może będziesz musiał przejrzeć konkretną stronę, odwiedzić stronę szczegółów produktu, a nawet ubiegać się o darmowy bonus. Po wykonaniu otrzymasz OXCoins, jak pokazano na karcie zadania.

16.png

Reklamy PTC

23.png

W strefie PTC Ads możesz łatwo zarabiać poprzez proste klikanie i przeglądanie polecanych stron. Na górze strony możesz sprawdzić codziennie dostępne reklamy i zarabiać na nich OXCoiny.

Z dostępnych reklam możesz znaleźć OXCoiny do zdobycia i wymagany czas. Zazwyczaj wymagany czas to 30 sekund . Odwiedzaj reklamowane strony, klikając „ GO ” i przeglądając wystarczająco dużo czasu, możesz bez wysiłku zdobyć monety!

17.png

Proszę zwrócić uwagę, aby pobrać i zainstalować wtyczkę OX Earn .

18.png

OfertaŚciany

24.png

Podobnie jak w strefie PTC Ads, możesz przeglądać codzienne oferty i zarabiać OXCoiny. W tej strefie uzyskasz nawigację do stron zawierających różne oferty. Możesz zostać poproszony o zainstalowanie aplikacji, wypełnienie ankiety lub zagranie w grę.

Oczywiście, zadania w offerwallach wiążą się z wysokimi nagrodami. Możesz zdobyć kilka razy więcej nagród w porównaniu z reklamami PTC. Na przykład, możesz bez wysiłku zdobyć 40 OXCoinów, przeglądając 8-sekundową reklamowaną stronę internetową. W przeciwieństwie do tego, możesz zdobyć 40 000 OXCoinów, wykonując jedno z zadań pokazanych na ścianach ofertowych. Te zadania będą bardziej złożone niż inne, jednak bez bólu, bez korzyści!

100 OXCoinów można wymienić na 0,01 USDT . Minimalna , kwota wymiany to 30000 OXCoins co oznacza, że ​​wymiana zaczyna się tylko od 30000 OXCoins . Możesz sprawdzić, czy Twoje saldo osiąga minimalną kwotę wymiany, a następnie zdecyduj.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex