ZeroBank, to globalny system przekazów pieniężnych i wymiany oparty na blockchain, inteligentnych technologiach kontraktowych i gospodarce dzielenia się. Tak najprosciej można strescic w jednym zdaniu ten projekt. Jak sami o sobie piszą “Naszym celem jest pomoc klientom w zakresie transferu pieniędzy i rynków giełdowych w znacznym obniżeniu kosztów usług, z bezpiecznym i sprawdzalnym sposobem dokonywania transakcji na całym świecie.”

  • ZeroBank chcę zakłócic przestarzały model transferu i wymiany pieniędzy scentralizowany wokół systemów bankowych. W swoim whitepaper dostrzegają oni poważny problem, jakim jest koszt usług przelewów transgranicznych, wynosi na ogół około 5% do 10% wartości transakcji. Wśród dostawców usług przekazów pieniężnych (RSP) banki nadal naliczają najwyższy koszt. Średnio 10,44%,średnio okresowe cele na poziomie 6,24%. Natomiast urzędy pocztowe na poziomie 6,64%.
  • ZeroBank planuje wykorzystać moc blockchain do tworzenia tokenów “ZeroBank” działających jako instrumenty zabezpieczenia przelewów i konwersji. , ZeroBank wykorzystuje tzw ” żetony barteru pieniężnego” jako środka przenoszenia wartości z jednego miejsca / jednej waluty do drugiej, osiągając przy tym najniższe negocjowalne koszty dla użytkowników

 

Na powyższym zdjęciu widzimy najważniejsze osoby w zespole. Już na samym starcie otrzymuje bardzo wysokie oceny. Serwis IcoHolder, który zajmuje sie analizami, recenzjami i ocenami projektów ICO przyznał mu średnią note 4.2. Wyższą niż zdecydowana większość startujących przedsięwzięć.

 

 

Zespół Zerobanku jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Praktycznie na każdym portalu regularnie pokazują co się dzieje, nad czym pracują ,czy też gdzie się pojawili. A ponieważ nie jest, to projekt widmo, więc ludzie go tworzący pojawiają się na wydarzeniach czy konferencjach poświęconych kryptowalutom i blockchainowi.

Jednym z takich wydarzeń była konfrencja Blockchain Summit London 2018. Z niej też pochodzi poniższe zdjęcie.

 

 

Za polecanie, rejestracje, wykonanie zadań czy dołączenie do telegramu otrzymujemy coiny z free.  Mają pojawić się kolejne opcje zdobycia darmowych monet.

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram