ZENIQ uruchamia w Dubaju przełomową platformę tokenizacji blockchain

   
 

Najnowocześniejsza platforma, we współpracy z szejkiem Saeedem Bin Hasherem Al Maktoumem, będzie napędzać ZEA w ramach czwartej rewolucji przemysłowej i jej programu gospodarki cyfrowej.

Informacja prasowa

Dubaj – Wzrost świadomości i zapotrzebowania na stabilne kryptowaluty, aktywa cyfrowe, niezawodny blockchain i zdecentralizowane aplikacje finansowe (aka De-Fi Apps) w ZEA i na całym świecie, proporcjonalnie rozpalił obawy dotyczące ryzyka, zgodności, środowiska i bezpieczeństwa. Wyobraź sobie zespół z misją stworzenia rozwiązania, które umożliwia bezpieczne tworzenie i przenoszenie aktywów cyfrowych, wykorzystuje wszystko to, co sprawia, że blockchain jest użyteczny, zapewnia alternatywny, bezpieczny dostęp do płynności za pośrednictwem aplikacji De-Fi, gwarantując jednocześnie całkowitą przejrzystość i rozwiązując praktycznie wszystkie podstawowe wyzwania, które technologie blockchain przejawiały do tej pory. Pionierskie przedsiębiorstwo z siedzibą w DIFC, ZENIQ, właśnie tym się zajmuje.

 
 

W ramach partnerstwa z szejkiem Saeedem Bin Hasherem Al Maktoumem firma ZENIQ angażuje się we wspieranie rządu ZEA w dążeniu do osiągnięcia gospodarki cyfrowej i przyspieszenia roli ZEA w czwartej rewolucji przemysłowej. Firma ZENIQ została założona przez wyjątkowy zespół ekspertów z dziedziny blockchain, fintech, sportu, ochrony środowiska i prawa, których misją jest usprawnienie codziennego życia dzięki technologii blockchain.

W szczególności to partnerstwo ma na celu wykorzystanie wysoce zaawansowanych badań i rozwoju ZENIQ w zakresie blockchain, aby w ciągu kilku tygodni uruchomić w DIFC najnowocześniejszą platformę do tokenizacji aktywów fizycznych. To przyjazne dla użytkownika rozwiązanie umożliwi jego użytkownikom dostęp do płynności w Międzynarodowym Centrum Finansowym Dubaju (DIFC), a potencjalnie także na całym świecie, przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z najlepszymi międzynarodowymi i lokalnymi standardami regulacyjnymi dotyczącymi know-your-customer (KYC) i przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (AML) oraz innymi przepisami, bez kłopotów związanych z konwencjonalnymi usługami finansowymi i bankowymi. ZENIQ współpracuje z najlepszymi w swojej klasie partnerami, aby wprowadzić na rynek trwałe, bezpieczne i bezproblemowe rozwiązanie tokenizacyjne ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.


ZENIQ – nowa Crypto (Mainnet) z olbrzymim potencjałem wzrostu – listowana na Uniswap
Zarabiasz kopiąc, handlując lub promując – WIĘCEJ INFORMACJI


Platforma tokenizacyjna ZENIQ ma sprawić, że Zjednoczone Emiraty Arabskie staną się pionierskim rynkiem globalnym i miejscem docelowym dla w 100% bezpiecznego i przyjaznego dla użytkownika zarządzania aktywami cyfrowymi zarówno dla użytkowników, jak i innowatorów.

 
QUOPI
 

Szejk Saeed Bin Hasher Al Maktoum komentuje to znaczące partnerstwo: “Jesteśmy zgodni z wizją Jego Wysokości Szejka Mohammeda Bin Rashida Al Maktouma, wiceprezydenta i premiera ZEA oraz władcy Dubaju, aby przekształcić Dubaj w miasto, które jest w pełni napędzane przez blockchain”.

Prezes ZENIQ, Mag. Erwin Dokter, komentuje potencjał sukcesu firmy: “ZENIQ nie tylko uwalnia prawdziwy potencjał technologii blockchain, ale także zapewni nową falę cyfrowych innowacji i możliwości gospodarczych. Stworzyliśmy zaawansowaną infrastrukturę i system regulacyjny dla rozwoju i przyjęcia aktywów cyfrowych i tokenizacji”.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex