servaqq

Jeżeli na poważnie masz zamiar budować biznes online  i zarabiać – to zapoznaj się z poniższym linkiem:

Link Partnerski – KLIKNIJ!

Obejrzyj również  moją prezentację SERVAQ na You Tube. Z pewnością przybliży  dla Ciebie możliwości jakie możesz uzyskać w tej firmie. Pracować w marketingu sieciowym może każdy, wystarczy kreatywność, pomysł, determinacja i coś lub ktoś…kto mu w tym pomoże.
Każdy przyszły lub obecny e-marketer powinien korzystać z odpowiednich, dających efekt narzędzi e-biznesowych. Jakich? Zobacz w video.

SERVAQ to “polski akcent” w marketingu sieciowym który 5 sierpnia 2015r. ukazał się w pełnej okazałości. Temat myślę że dość ciekawy ponieważ może przydać się do promocji naszych biznesów, firm czy programów partnerskich i rozwoju w nich. Jest to polski system w którym od razu widzisz “kto za tym stoi”, co też bardzo mi się podoba. Pomysłodawcą i współzałożycielem SERVAQ jest Grzegorz Ciupek. Z SERVAQ współpracuje także znany polski Master trener, Licencjonowany Doradca Finansowy EFC®, dziennikarz, pośrednik nieruchomości, spiker, motywator, twórca Interkulturowego Coachingu Finansowego Pan Andrzej Fesnak. Krok po kroku nauczysz się w SERVAQ  biznesu online. Dowiesz się jak budować swój wizerunek w Internecie, jak wykorzystać Internet do zautomatyzowania rozbudowy biznesu sieciowego oraz jakich narzędzi używać.

Główne atuty SERVAQ?

– możesz zarabiać wielopoziomowo na internetowej automatyzacji biznesu otrzymując 100% prowizji!
– zobaczysz jak stworzyć własny automatyczny system rekrutacji!
– dowiesz się także jak zostać ekspertem i być widzianym jako osoba, z którą warto współpracować
oraz wiele innych możliwości które możesz wykorzystać pracując w sieci.

System Wsparcia Biznesu Sieciowego – SERVAQ
..To również..
…potężna “marketingowa maszyna”. Poprzez narzędzia oraz produkty SERVAQ uruchomisz swój domowy biznes Online Nauczysz się pracować z najlepszymi – ponieważ oni uczyli się od najlepszych. Ten Biznes jest dla ludzi takich jak My – nie odwrotnie. Zespół SERVAQ ciężko pracuje – Aby Nam było łatwiej osiągnąć sukces w Internecie. Dzięki nim poznasz marketing sieciowy od przysłowiowej “podszewki”. Już na samym początku współpracy z SERVAQ dowiesz się co jest prawdziwym “złotem Internetu” oraz jak możesz rozpocząć budowę swojego biznesu, zespołu, wizerunku i relacji partnerskich.  Jak pewnie wiesz  “składnikami” sukcesu są: WIZJA, STRATEGIA, ZAANGAŻOWANIE i REZULTATY. “Wizję” – już Masz! “Strategię”-  obierzemy w Trakcie!, “Zaangażowanie” – jest ważne Teraz! a “Rezultaty” – pojawią się Bardzo Szybko!  Ponad 1000 partnerów zarejestrowanych w pierwszym tygodniu. Solidny kontakt z firmą. Realne biuro. Dołącz do naszego wspólnego biznesu jakim jest firma SERVAQ. Stabilność, możliwości, rozwój, etyka oraz wiedza!

zarabiaj wielopoziomowo servaq

 7 zł za bycie “półaktywnym” uczestnikiem systemu oraz za zamówienie pakietu trzech webinarów. Dzięki tej nie dużej opłacie dowiesz się jak zbudować swoją stronę ekspercką, zobaczysz jak działa mobilna aplikacja biznesowa do kontaktów z Twoimi klientami, poznasz wiele innych narzędzi biznesowych oraz zadecydujesz czy warto być w pełni aktywnym partnerem firmy SERVAQ.

Aby być na bieżąco z nowościami w SERVAQ proponuję dołączyć do grupy projektu na Facebooku – KLIKNIJ!

Jak widać poniżej  prowizje są naliczane. Warto więc rozpocząć budowę zespołu z którym ruszysz w SERVAQ. Warto mieć  fundament, który pozwoli Ci na stworzenie prawdziwego dochodu pasywnego, a to poprowadzi Cię ku wolności finansowej!

Wplywaja pierwsze prowizje

“Głównym powodem stworzenia SERVAQ System była chęć udostępnienia każdemu możliwości budowy swojego biznesu w Internecie oraz zarabianiu na rekomendacji tej idei wśród swoich klientów”.
– Grzegorz Ciupek, CEO Servaq Group

wiecej info