Do całej platformy FutureNet obecnie podchodzę dość sceptycznie. Czekam aż coś się zmieni na lepsze. Dlatego też przed wejściem zalecam jak zwykle własny, subiektywny research projektu.

 

 

 

FutureNet spośród ponad 2 000 000 000 stron internetowych, znajduje się poniżej 5 000 miejsca!

 

4 MILIONY UŻYTKOWNIKÓW FUTURENET

 

 

 

 

future net button

 

 

 

 

FutureNet rozwija się jeszcze bardziej dzięki dodatkowej platformie (FutureAdPro) która została podłączona w kwietniu 2016 roku a także ….. (FuturoCoin) który wystartował 1-go lutego 2018 r.  – ich kryptowaluta.

UWAGA! Poprzez rejestrację będziesz mieć możliwość zalogowania się tymi samymi danymi do FutureNet (platforma społecznościowa),  FutureAdPro (portal reklamowy), FuturoCoin ( strona z ich kryptowalutą) oraz BannersApp (aplikacja na komórkę dzięki ktorej zupełnie za free możesz zarobić do 20$ w miesiąc)

 

 

 

 

Link Partnerski FutureNet – KLIKNIJ!

 

 

 

 

 

 

futureadpro plan marketingowy

 

 

Poniżej ich social – platforma FutureNet

Pierwsze co powinieneś zrobić to poznać ich Plan Marketingowy.

PLAN MARKETINGOWY FUTURENET – KLIKNIJ!

Zabawa, rozrywka oraz możliwość zarabiania na platformie FutureNet Multimedia Club.  Powiadom znajomych, pisz posty i ..zarabiaj. FutureNet to doskonałe połączenie Multimedialnej Platformy z wszelkimi mediami społecznościowymi. Można w skrócie je połączyć na zasadach podobnych do platform np. SiteTalk, Tsu czy polskiego Chomikuj.pl. W Future Net – zaczniesz zarabiać na platformie społecznościowo – multimedialnej. Nowa technologia, cyfrowe możliwości stwarzają i pozwalają abyś zaczął/ła zarabiać na tym co do tej pory robiłeś/aś za DARMO!! Wypróbuj i zobacz co daje ci Platforma:

 

Obejrzyj Materiał Wideo i w 2 minuty poznaj zasady i możliwości FutureNet Multimedia Club.

 

 

Już w 3 pierwszych miesiącach od startu platformy można było zaobserwować duże sukcesy jakie FutureNet odnosił na rynku.

To co widzisz teraz, jest tylko małą częścią oferty, którą FutureNet będzie rozwijać dalej krok po kroku!

1. Future-Cloud
2. System Future-Lead
3. Future-Blog
4. Future-App

Future-Cloud:
Znasz zalety rozwiązań w chmurze? Coraz więcej ludzi pracuje na różnych komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach.
Jak by to było, gdybyś miał dostęp do wszystkich dokumentów niezależnie od tego, na jakim urządzeniu akurat pracujesz?
Właśnie to oferuje Ci Future-Cloud.
W zależności od pozycji, z jakiej rozpoczynasz działanie na FutureNet lub do jakiej uaktualniłeś Twój status, otrzymasz odpowiednią ilość miejsca w Future-Cloud.

Future-Leads:
Celem FutureNet jest udostępnienie Ci doskonałej platformy dla Twojego businessu online.
Wraz z systemem Future-Lead każdemu członkowi FutureNet dajemy do dyspozycji system kontaktów online. Ten system możesz sprzedawać jako produkt również klientom, którzy nie są członkami FutureNet. To przyniesie Ci dodatkowy dochód pasywny. Masz udział w zyskach kolejnych miesięcy nawet wtedy, gdy to partnerzy z Twojego zespołu dokonują sprzedaży.
SYSTEM FUTURE-LEAD BĘDZIE TŁUMACZONY NA WSZYSTKIE JĘZYKI!
To wystarczy, by również klienci spoza FutureNet dostrzegli atrakcyjność oferty, ponieważ większość ofert na rynku jest anglojęzyczna, co czyni je nieużytecznymi dla bardzo wielu ludzi.
Jak to działa?
Najpierw to, co najważniejsze. Wszystko, co projektujemy w FutureNet, jest podporządkowane nadrzędnemu celowi: ma być przyjazne dla użytkownika i jak najłatwiejsze w obsłudze.
System o 100 możliwościach, których nikt nie rozumie i które wykorzystują wyłącznie najwięksi specjaliści, nikomu się nie przydaje.
System Future-Lead daje do wyboru szereg różnych formatów, które w ciągu 5 minut pozwalają stworzyć własną neutralną i budzącą ciekawość stronę Landing Page. Landing Page jest PODSTAWĄ skutecznego marketingu online.
Dla swojej strony Landing Page możesz sam wybrać grafikę. Możesz też wykorzystać własny obraz.
Następnie możesz znaleźć gotowy tekst, który uatrakcyjni Twoją Landing Page. Również w tej kwestii zachowujesz swobodę, mogąc stworzyć własny tekst.
Kolejnym krokiem jest tekst przycisku, który zachęca odwiedzających stronę do poproszenia o więcej informacji.
Najważniejszym elementem Landing Page jest oczywiście formularz, który odwiedzający stronę musi wypełnić. Masz do dyspozycji standardowe szablony, w których należy podać adres e-mail i nazwisko. Jednak i w tej kwestii możesz zdecydować, jakie dane odwiedzający stronę musi wprowadzić.
Zobaczysz, że na stworzenie Landing Page wystarczy kilka minut. System działa tak prosto jak zabawka.
Landing Page jest połączona z systemem autorespondera.
Odwiedzający, który wprowadzi swój e-mail, zostanie automatycznie dodany do listy odbiorców
e-maili informacyjnych od Ciebie.
I tu panuje ta sama zasada: możesz skorzystać z gotowych tekstów lub stworzyć swój własny.
Uzupełnieniem systemu jest funkcja statystyki i zarządzanie adresami.
Gdy tylko system Future-Lead będzie dostępny, udzielimy Ci bliższych informacji i wytłumaczymy wszystko podczas szkoleń.

Future-Blog
Kolejnym produktem, który możesz wykorzystywać samodzielnie lub sprzedawać swym klientom, jest Future-Blog.
Również ten produkt będziemy krok po kroku tłumaczyć na języki FutureNet.
Słyszałeś już coś o blogach internetowych? Większość ludzi odpowie TAK, ale tylko niewielu wie, czym one są. A jeszcze mniej z nich ma własnego bloga. Jaka jest tego przyczyna? To proste: stworzenie bloga na stronie tradycyjnego dostawcy jest zbyt skomplikowane.
Rozwiązanie dla KAŻDEGO: Future-Blog!
Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od własnego bloga zbudowanego z przygotowanych części. Możesz dopasować go do FutureNet lub zaprojektować w całkiem osobisty i neutralny sposób.

Future-App
Rok 2015 stoi dla FutureNet pod znakiem nowych aplikacji mobilnych.
Zaoferujemy aplikacje dla wiodących systemów służące zarówno do obsługi mediów społecznościowych, jak i twojego zaplecza organizacyjnego.
FutureNet znaczy więcej. DUŻO WIĘCEJ! Jak widzisz, nasze obietnice nie były na wyrost.
Działaj TERAZ. Wykorzystaj sprzyjającą chwilę i rozpocznij budowę dochodu FutureNet!

 

 

 

 

Jak wyżej pisałem FutureNet to też ich własna kryptowaluta która jest już na Bitbay oraz kilkunastu innych giełdach. Można ją zakupić w pakietach, które będą nam przynosić zyski przez najbliższe dwa lata od ich zakupu.

 

PLAN MARKETINGOWY FUTUROCOIN – POBIERZ!

 

Dzięki FuturoCoin możesz zarabiać na 3 sposoby:

1. Pakiety wydobywcze (miningowe) FuturoCoin

2. Buduj grupę zakupową (strukturę) wokół platformy FUTUROCOIN i zarabiaj więcej!

3. TRADING – Handluj Kryptowalutą FuturoCoin Na Giełdach

2.

wiecej info