Zarabiaj BNB – Dzięki…BNB!W BnbFactor


Jako Inwestor …….

 
   
 

Będziesz cieszyć się ciekawym dochodem pasywnym i wysokim APR (efektywna roczna stopa procentowa). Nie musisz wymieniać swojego BNB na żadne tokeny, po prostu zacznij zarabiać BNB z BNB.


Jako promotor …….

Zostaniesz mile wynagrodzony za swoją pracę w pozyskiwaniu ludzi za pomocą 5-poziomowego programu partnerskiego. Uzyskaj do 7% z każdego depozytu zaproszonych użytkowników.

Zarabiaj BNB za obstawianie BNB z wysokimi stopami procentowymi.

Zarobki co sekundę 24/7, wypłata w dowolnym momencie, bez żadnych limitów. Minimalna stawka 0,05 BNB. Aby zacząć otrzymywać nagrodę za polecenie, musisz dokonać co najmniej 1 depozytu.

1 lvl (zaproszony użytkownik) – 7%

2 lvl (użytkownik zaproszony przez twój 1 lvl) – 3%

3 LVL – 1.5%

4 LVL – 1%

5 LVL – 0.5%

Bezpieczeństwo ………

Audyt bezpieczeństwa

Audyt CertiK – https://www.certik.org/projects/bnbfactor

Audyt HazeCrypto – https://hazecrypto.net/bnbfactor/
Przejrzysty ………..

Smartcontract open source – https://bscscan.com/address/0x68ACdE780C94901b0Ab1d149FE27f3cAe2228677#code

Kod inteligentnej umowy został pomyślnie skontrolowany przez 2 niezależne firmy HazeCrypto i CertiK, co gwarantuje ochronę Twoich aktywów przed wszelkimi zewnętrznymi zagrożeniami.

W pracy ustala najwyższe APR spośród wszystkich gospodarstw plonowych na BSC, zasady inteligentnego kontraktu nie mogą zostać zmienione, nic nie może wpłynąć na wysokość dochodu.

Kontakt w BNBFactor, zapewnia kompetentny i doświadczony zespół obsługi klienta w Telegramie.

Kaucja nie może zostać wypłacona, jedyne zwroty, które użytkownicy mogą uzyskać, to codziennie dywidendy i nagrody za polecenie. Płatności są możliwe tylko wtedy, gdy saldo umowy ma wystarczająca ilość BNB. Przeanalizuj historię transakcji i saldo smart umowy przed inwestycją. Pamiętaj! – Wysokie ryzyko – wysoki zysk!


Procedura działania:

1.Połącz się np. poprzez Metamask.

2.Wybierz taryfę inwestycyjną. Minimalny start to 0,05 BNB. Możesz wybrać taryfę dożywotnią lub też na określoną liczbę dni.

3.Wpisz kwotę BNB, którą chcesz postawić.

4.Kliknij przycisk Stawka i potwierdź transakcję przez swój portfel

5.Twoja wpłata została utworzona i zaczynasz zarabiać. Po wygaśnięciu planu, zarobki przestaną działać. Jeśli dokonasz kolejnego depozytu, będą one działać równolegle niezależnie od siebie, więc możesz ponownie zainwestować swoje zyski! Wypłaty zysków od razu na Twój portfel np. Metamask.

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating