Zacznij automatyzować swój handel już dziś dzięki ultranowoczesnemu, w pełni AI botowi do handlu dziennego – doświadczenie nie jest wymagane!

   
 

Bot Quopi Trading działa od 4 stycznia 2023 r., a wszystkie transakcje są zawierane w normalnych godzinach pracy NYSE, od 9:30 do 16:00 ET od poniedziałku do piątku. Od czasu uruchomienia Quopi AI Trader nie zamknął dnia z ujemnym zyskiem z całkowitej sprzedaży. Inwestuj jednak tylko tyle, ile jesteś gotów stracić. Użytkownicy mogą obstawiać Quopi AI Trader za jedyne 10,00 $. Ta stawka zostanie zablokowana i będzie generować dzienny dochód wprost proporcjonalny do procentu zysku z działalności handlowej w ciągu dnia handlowego. Każda stawka jest aktywna przez 30 dni roboczych. Pod koniec 30-dniowego cyklu Twoja początkowa stawka zostanie zwolniona i będzie można ją wypłacić lub ponownie zainwestować, aby nadal generować większy dochód. Można ustawić, aby każda stawka była automatycznie reinwestowana po zakończeniu cyklu 30 dni roboczych na stronie tworzenia stawki lub w innym dowolnym momencie. Zyski są wypłacane w 24-godzinnych ratach od momentu zainwestowania danej stawki. Na przykład, jeśli zainwestowałeś o 15:15, Twój zysk zostanie zaksięgowany po dniu aktywnego handlu, o 15:15. Wszystkie wypłaty na platformie Quopi są całkowicie bezpłatne dla użytkowników. Czy Bot Quopi gwarantuje zyski?! >>> Nie. Mimo że Quopi AI Trader ma bardzo udane wyniki handlowe, wyniki osiągnięte w przeszłości nie stanowią gwarancji przyszłych wyników, zwłaszcza że warunki rynkowe podlegają ciągłym fluktuacjom i zmianom. Quopi AI Trader został zaprojektowany do obsługi zmienności rynkowej za pomocą kombinacji narzędzi analizy technicznej, w tym RSI, MACD i Fibonacciego Retracement, a także zaawansowanych algorytmów uczenia maszynowego. Bot ma również wbudowane funkcje zarządzania ryzykiem, które pomagają zminimalizować wpływ zmienności rynku na wyniki handlowe. Funkcje te obejmują zlecenia stop loss, które automatycznie zamykają transakcję, gdy osiągnie ona określony poziom straty, oraz zlecenia take profit, które automatycznie zamykają transakcję, gdy osiągnie ona określony poziom zysku. Obecnie akceptują 6 różnych kryptowalut. Bitcoin BTC, Tether TRC20, Binance BSC BEP20, Litecoin LTC, Dogecoin DOGE i Tron TRX.

Od 0,5% Do 4% dziennie – Minimalny depozyt 10 $ – Minimalna wypłata 2 USD – Inwestycja w: BTC, USDT, LTC, TRX, BNB


Recenzja AI Quopi | Bot handlowy Wyniki z 30 dni

Bot handlowy Quopi jest aktywny w godzinach handlu nowojorskiej giełdy, każdego dnia roboczego od 9:30 do 16:00 czasu wschodniego.


Dlaczego rozpocząłem współpracę z tym projektem?

Często obserwuje hyip monitory oraz różne zachodnie fora a jak zobaczysz poniżej, Quopi notuje wysoki wskażnik rentownych działań – na jednym z nich.


Quopi AI Trader – do 4% dziennie przez 30 dni handlowych | ChatGPT Trading Bot dla amerykańskiej giełdy


Liczby, które mówią same….za siebie

Ich zastrzeżony bot handlowy zapewnia spójne i doskonałe wyniki od czasu jego uruchomienia. Poniżej wyświetlane są najnowsze dane dotyczące wydajności z ostatnich pięciu dni, aby samemu przekonać się o potencjale najnowocześniejszej technologii i jej zdolności do dostarczania rzeczywistych wyników.

Pełną historię transakcji ze wszystkimi transakcjami dla każdego dnia od 4 stycznia 2023 r. można znaleźć na pulpicie użytkownika, w sekcji „Transakcje”. Aby uzyskać dostęp, konieczna jest rejestracja.


Zaproś znajomych do korzystania z bota handlowego Quopi i otrzymaj prowizję w wysokości do 10% za każdą inwestycję dokonaną na platformie!


Jak działa Quopi AI Trader?

Trader Quopi AI to program, który wykorzystuje zaawansowane algorytmy i narzędzia do analizy transakcji do automatycznego wykonywania transakcji w imieniu użytkownika. Bot ma możliwość analizowania warunków rynkowych i identyfikowania zyskownych transakcji na podstawie między innymi wskaźników technicznych, takich jak RSI, MACD i Fibonacci Retracement.

Bot jest przeznaczony do ciągłego monitorowania rynków, a gdy wykryje potencjalną okazję handlową, automatycznie wykona transakcję w imieniu użytkownika.

Bot również stale monitoruje otwarte transakcje i może je zamknąć na podstawie wcześniej zdefiniowanych warunków, takich jak cele zysku lub stop loss.

Należy zauważyć, że chociaż bot może pomóc zwiększyć szanse na dokonywanie zyskownych transakcji, nie jest to gwarancją sukcesu, a wyniki osiągnięte w przeszłości nie przewidują przyszłych wyników. Użytkownicy powinni zawsze przeprowadzać własne badania i podejmować świadome decyzje przed użyciem w pełni zautomatyzowanego bota handlu dziennego.


Na jakich rynkach działa Quopi AI Trader?

Quopi AI Trader jest przeznaczony do pracy na giełdzie. Obecnie jest w stanie handlować poszczególnymi akcjami z wcześniej określonej listy opcji. Bot wykorzystuje zaawansowane algorytmy i narzędzia do analizy transakcji, aby identyfikować dochodowe transakcje w oparciu o wskaźniki techniczne, takie jak RSI, MACD i Fibonacci Retracement.

Jedną z głównych zalet handlu akcjami jest płynność. Giełda jest generalnie bardzo płynna, co oznacza, że ​​łatwo jest kupować i sprzedawać akcje bez znaczącego wpływu na cenę. Ponadto spółki notowane na giełdzie są zobowiązane do regularnego ujawniania informacji finansowych, co może ułatwić handlowcom uzyskiwanie i analizowanie odpowiednich danych. Ponadto rynek akcji jest silnie regulowany, co może zapewnić pewną ochronę traderom.


Z jakich narzędzi do analizy transakcji korzysta bot?

Quopi Day Trader wykorzystuje 15 różnych narzędzi do analizy handlu. Narzędzia te zostały zaprojektowane, aby pomóc botowi analizować warunki rynkowe i identyfikować dochodowe transakcje. Narzędzia te obejmują między innymi wskaźniki techniczne, takie jak RSI, MACD, średnie kroczące, wstęgi Bollingera, zniesienia Fibonacciego oraz poziomy wsparcia/oporu.

Należy również zauważyć, że chociaż bot może korzystać z wielu narzędzi do analizy transakcji, nie oznacza to, że wszystkie narzędzia są używane jednocześnie lub zawsze. Bot jest automatycznie konfigurowany do korzystania z narzędzi najbardziej odpowiednich do aktualnych warunków rynkowych.


…..większość innych pytań , odpowiedzi znajdziesz w dziale na stronie “Często zadawane pytania”


WhitePaper Platformy – Kliknij!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA