Wydobycie obiecujących kryptowalut, stało się solidną podstawą w działaniu tej platformy (Działa od 2018 roku)

   
 

Jak sami o sobie piszą – 8 Bit Limited działa w imieniu międzynarodowej firmy Pixel Softworks Engineering Ltd. i rozwija relacje biznesowe na całym świecie. Utworzyli już trzy oddziały na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Seszelach. Projekt ma “niecodzienny” design strony, podejrzewam więc że został zakupiony na ich zlecenie.


Ich zespół składa się z badaczy oraz odnoszących sukcesy traderów i inwestorów z ponad 15-letnim doświadczeniem. Od 2010 roku badają technologie blockchain, a także inwestują w kryptowaluty i kopanie crypto. Wydobycie obiecujących kryptowalut stało się solidną podstawą ich platformy. Obecnie szukają nowych sposobów, aby proces kopania kryptowalut był dużo bardziej efektywny. Koniecznie dołącz do ich Telegrama, aby być na bieżąco oraz zarabiać więcej.

► Każdy pakiet inwestycyjny oferuje dzienne rozliczenia nawet w weekendy i święta.
► Depozyt główny jest zwracana na koniec okresu inwestycyjnego.
► Wszystkie pakiety inwestycyjne akceptują depozyty w ponad 47 metodach płatności.

Plany inwestycyjne: 0,05% – 6,40% dzienne, naliczenia przez 1 – 240 miesięcy (zwrot depozytu na koniec jego pracy)

Porównanie pakietów inwestycyjnych i podział zysków można sprawdzić na ich stronie

8bit oferuje wiele opcji skutecznego zarabiania pieniędzy w Internecie

INWESTYCJE

Dokonywanie wpłat i uzyskiwanie zysków to najbardziej podstawowa forma zarabiania pieniędzy.

Otrzymuj regularnie naliczenia bez opóźnień. Aby dowiedzieć się więcej o aktualnych planach inwestycyjnych odwiedź zakładkę “Depozyty”.

DZIAŁALNOŚĆ PARTNERSKA

Możesz zacząć zarabiać promując ich platformę w Internecie za pomocą osobistego linku polecającego.

Kiedy ludzie dołączą do programu, podążając za Twoim linkiem, a następnie zaczną inwestować, otrzymasz prowizję za polecenie. Im więcej ludzi zaprosisz, tym wyższy będzie Twój zysk. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź zakładkę “Partnerski”.

SALDO ODSETEK

Możliwe jest pomnożenie środków przy użyciu 8bit jako konta oszczędnościowego za pomocą opcji “Oprocentowanie salda skumulowanego 8bit”.

Wszyscy członkowie 8bit mogą trzymać swoje pieniądze w systemie 8bit i otrzymywać za to regularne bonusy. To oprocentowanie salda, jest zwykle wyższe niż to co oferują klasyczne instytucje bankowe. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę “BALANCE INTEREST”.

KRAN

Połącz się z ich kranem darmowych monet w Telegramie i odbieraj codzienne naliczanie premii.

Odbierając bonus każdego kolejnego dnia, zwiększa się dzienny limit darmowych monet. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź “KRANIK”.

Zaangażuj się w działania promocyjne i zostań aktywnym trenerem dla początkujących użytkowników 8bit.Pomagając nowo przybyłym i wyjaśniając im, jak działa system, otrzymasz specjalne wynagrodzenie.

Co to są odsetki od salda skumulowanego? Po co mi to?

Jest to cykliczna premia przyznawana użytkownikom 8Bit jako nagroda za korzystanie z naszego systemu jako magazynu. Zasadniczo opiera się na tej samej koncepcji, której używają zwykłe banki, aby wyrazić wdzięczność swoim klientom za lojalność. Opcja skumulowanego salda odsetkowego jest zawsze aktywna i jest to fajny sposób na dodatkowy zysk w 8bit bez wydawania ani grosza.

Utrzymując saldo środków w 8bit, możesz uzyskać regularny tygodniowy przyrost. Po prostu mając ponad 100 USD na swoim saldzie w dowolnej e-walucie, otrzymujesz codzienne 0,001 – 0,1% odsetek od tej kwoty (w zależności od jej wielkości), a te dzienne bonusy są dodawane do salda konta raz w tygodniu, co sprawia, że skumulowany bonus do 0,7%, pod warunkiem, że saldo nie spada w ciągu tygodnia.

Pamiętaj, że aby otrzymać ten bonus, saldo Twojego konta powinno wynosić ponad 100 USD w ekwiwalencie USD dla każdej konkretnej e-waluty. Na przykład, jeśli korzystasz z Perfect Money, BTC i GUSD, Twoje tygodniowe odsetki od salda są obliczane osobno dla każdej metody płatności. Załóżmy, że na swoim koncie masz 35 USD w Perfect Money , 50 USD w równowartości w BTC i 150 USD w GUSD . Mimo że suma wynosi 235 USD, otrzymasz nagrodę tylko za saldo GUSD, ponieważ jest to jedyna metoda płatności z kwotą spełniającą wymagania dotyczących uzyskania skumulowanych odsetek.


Monitored by Invest-Tracing.com
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex