WOW! Nowe rekordy cenowe dwóch, najważniejszych crypto w aktywach kryptograficznych. Sprawdź jak wykorzystać ten trend i zarabiać na nich … jeszcze więcej!

 
   
 


Dwie główne kryptowaluty osiągnęły nowe rekordy. Wartość Bitcoina wzrosła do ponad 64 000 USD, a Ethereum do ponad 2300 USD.

Na początku roku cena jednego BTC znajdowała się w trendzie wzrostowym i wyniosła około 30 000 USD, co oznacza, że ​​po 3,5 miesiącach utrzymuje swój trend z ponad dwukrotną wartością.

Na początku 2021 roku ETH był wart ok. 750 USD, co stanowi wzrost o ponad 300% w stosunku do tego “co mamy teraz”.

Analitycy są zgodni, że obecny szczyt handlu kryptowalutami będzie przebiegał w inny sposób niż podczas szczytu z 2017 roku. Stałe zaangażowanie traderów i inwestorów, w tym instytucjonalnych, sprzyja większej stabilności ratingów. Pod tym względem Bitcoin staje się aktywem porównywalnym do złota.

Analitycy w swoich prognozach wskazują, że obecny trend wzrostowy może trwać jeszcze dłużej. Modele matematyczne tworzone na podstawie danych finansowych, ocen i popytu rynkowego na usługi kryptograficzne wskazują na znaczny wzrost Bitcoinów do poziomu 100 000 USD i więcej w tym roku. Tymczasem ETH może osiągnąć wartość nawet….10 000 USD!

Świat finansów wokół nas nieustannie się zmienia. Waluty cyfrowe zaczynają odgrywać coraz większą rolę. Ich zasięg jest tak duży, że nie mogą być dłużej ignorowane przez międzynarodowe korporacje, instytucje i banki. Sektor DeFi przyciąga coraz więcej firm, które widzą w nim szansę na jeszcze szybszy wzrost i jeszcze większy zysk.


Wszystkie te możliwości inwestycyjne znajdziesz w Smart Trade Coin! Co miesięczny zysk z DEFI to około 30%

Dzięki ich inteligentnym systemom możesz dokonywać inwestycji jak doświadczony trader! Generuj zyski, zdobywaj doświadczenie i poznawaj nowe obszary finansów, które w najbliższej przyszłości staną się globalne! Osobiście korzystam i jestem bardzo zadowolony. Oby tak dalej!

 
STC
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating