W jaki sposób możemy zarabiać na automatyzacji?   
 

Obecne zarządzanie procesami produkcyjnymi koncentruje się na spełnianiu licznych, międzynarodowych standardów. Bardzo ważnym elementem w tym przypadku staje się usprawnienie procesów realizowanych w przedsiębiorstwach przy jednoczesnym podniesieniu efektywności produkcji i obniżeniu kosztów. Możemy to osiagnąć np. poprzez montaż zautomatyzowanych “kiosków”. Bardzo nowoczesna opcja.Firma o której piszę, tworzy tego typu kasy samoobsługowe, fakturomaty, zamówieniomaty, totemy reklamowe, kioski informacyjne, wpłatomaty i wiele, wiele innych urządzeń.


Wykorzystywane one są w w różnych sklepach takich jak Biedronka, Leroy Merlin, Rossmann, Ikea czy Auchan. Firma ma kontrakty również z Samsungiem czy też Microsoftem.


Poprzez wykorzystanie tokenizacji STO, możemy zostać tokenariuszami i z tego tytułu otrzymywać dywidendy a więc zarabiać np. z minimalnego kontraktu jaki możemy wykupic za 539 $. Kolejną opcją jest polecanie innym osobom tokenów, za co otrzymamy prowizję od ich zakupów. Możemy również sprzedać tokeny jak tylko pojawią się na giełdzie.


Niby – wizja, z drugiej jednak strony takie marki jak Duracell, Ikea, Leroy, Merlin, Biedronka, Rossman, Carrefour, Kaufland, Decathlon też kiedyś startowały z zamiarem podboju świata, ale czy ktoś na samym początku w nie wierzył? kupował ich produkty?, odwiedział ich sklepy? Niestety nie. I w tym miejscu pojawia się SelfMaker. Młoda, 5 letnia firma z Łodzi.Myślę że nie raz zdarzyło Ci się przegapić okazję inwestycyjną, którą z czasem mogłaby się okazać strzałem w dziesiątkę. Nie przegap więc tej – SelfMaker – nowoczesne technologie, w połączeniu z zastosowaniem sztucznej inteligencji.


Więcej informacji:
https://e-pasywnezarabianie.pl/programy-inwestycyjne/selfmakerPomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex