W jaki sposób możemy zarabiać na automatyzacji? 
  
 

Obecne zarządzanie procesami produkcyjnymi koncentruje się na spełnianiu licznych, międzynarodowych standardów. Bardzo ważnym elementem w tym przypadku staje się usprawnienie procesów realizowanych w przedsiębiorstwach przy jednoczesnym podniesieniu efektywności produkcji i obniżeniu kosztów. Możemy to osiagnąć np. poprzez montaż zautomatyzowanych “kiosków”. Bardzo nowoczesna opcja.Firma o której piszę, tworzy tego typu kasy samoobsługowe, fakturomaty, zamówieniomaty, totemy reklamowe, kioski informacyjne, wpłatomaty i wiele, wiele innych urządzeń.


Wykorzystywane one są w w różnych sklepach takich jak Biedronka, Leroy Merlin, Rossmann, Ikea czy Auchan. Firma ma kontrakty również z Samsungiem czy też Microsoftem.


Poprzez wykorzystanie tokenizacji STO, możemy zostać tokenariuszami i z tego tytułu otrzymywać dywidendy a więc zarabiać np. z minimalnego kontraktu jaki możemy wykupic za 539 $. Kolejną opcją jest polecanie innym osobom tokenów, za co otrzymamy prowizję od ich zakupów. Możemy również sprzedać tokeny jak tylko pojawią się na giełdzie.


Niby – wizja, z drugiej jednak strony takie marki jak Duracell, Ikea, Leroy, Merlin, Biedronka, Rossman, Carrefour, Kaufland, Decathlon też kiedyś startowały z zamiarem podboju świata, ale czy ktoś na samym początku w nie wierzył? kupował ich produkty?, odwiedział ich sklepy? Niestety nie. I w tym miejscu pojawia się SelfMaker. Młoda, 5 letnia firma z Łodzi.Myślę że nie raz zdarzyło Ci się przegapić okazję inwestycyjną, którą z czasem mogłaby się okazać strzałem w dziesiątkę. Nie przegap więc tej – SelfMaker – nowoczesne technologie, w połączeniu z zastosowaniem sztucznej inteligencji.


Więcej informacji:
https://e-pasywnezarabianie.pl/programy-inwestycyjne/selfmakerPodziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating